Yope – łagodne i naturalne kosmetyki codziennego użytku

Yope – łagodne i naturalne kosmetyki codziennego użytku

23 kwietnia, 2020 Wyłączono przez MW

Właściwa pielęgnacja ciała to dziś wyzwanie dla wielu marek tworzących kosmetyki. Poznaj Yope, które dba o zdrowie człowieka i kondycję naszego środowiska. W ofercie Notino znajdziesz szeroką ofertę tych kosmetyków, które w składzie zawierają najlepszej jakości składniki. To właśnie dopracowane receptury i pełne bezpieczeństwo sprawiło, ze marce tej zaufało już wiele osób. Sprawdź, dlaczego warto przetestować skuteczność tych kosmetyków!

Yope produkty

Co wyróżnia markę Yope na tle konkurencji?

Wiele konsumentów wyobrażając sobie produkty Yope widzi przyjazne rysunki na opakowaniach. I nic w tym dziwnego! Ten niebanalny design miał zapaść w pamięci klientów. Każdy kosmetyk posiada oryginalne, stworzone na potrzeby marki zwierzątko, które spogląda z etykiety. Dodatkowym atutem, o którym należy wspomnieć są bez wątpienia opakowania w pełni przyjazne dla środowiska. Nadają się one do recyklingu, a marka wydzieliła linię produkcyjną, która napełnia ponownie zużyte opakowania. Warto też zaznaczyć, że produkty Yope nie są testowane na zwierzętach!

Produkty Yope

Jak powstały produkty Yope?

Prezentując markę Yope nie sposób przekazać celu powstania tych kosmetyków. Pomysł zrodził się tak naprawdę z potrzeby posiadania naturalnych produktów, które będą służyły do codziennej pielęgnacji ciała dorosłych i dzieci. Żadne z kosmetyków nie zawiera sztucznych barwników, silikonów, parabenów ani substancji konserwujących. W ofercie znajdują się mydła w płynie, żele pod prysznic, balsamy do rąk oraz produkty do pielęgnacji włosów. Kosmetyki Yope zyskały na popularności dzięki starannie dobranej recepturze oraz wyjątkowym zapachu. Kompozycje zapachowe są wyraziste, naturalne, ale i intrygujące. Produkty są dostepne na każdą kieszeń. Ich wysoka jakość z pewnością skradnie serce nie jednej osoby!