Gadżety dla Krakusów – oryginalne dodatki dla osób z Krakowa!

Gadżety dla Krakusów – oryginalne dodatki dla osób z Krakowa!

26 lutego, 2019 Wyłączono przez KK

Kraków to miasto chętnie odwiedzane przez turystów, uwielbiane przez studentów i artystów. Szukacie oryginalnych i modnych akcesoriów związanych z Krakowem? Już niedługo będziecie mogli zakupić fantastyczne gadżety dla Krakusów nie wychodząc z domów!

Gadżety dla Krakusów

O co chodzi? Już niedługo na mapie Krakowa pojawi się nowa marka odzieżowa – Krakowskim Targiem. Krakowskim Targiem to sklep internetowy stworzony przez osoby, które naprawdę kochają Kraków. Twórcy sklepu uwielbiają obwarzanki z makiem, zachody słońca na kopcu Kraka, grille w plenerze oraz hejnał mariacki. Krakowskim Targiem to miejsce stworzone przez Krakusów dla Krakusów! Specjalnie dla Was pracujemy w pocie czoła, aby stworzyć niepowtarzalne, najwyższej jakości gadżety dla Krakusów.

W Krakowskim Targiem znajdziesz modne gadżety dla Krakusów.

 

 

Co znajdziecie w naszym sklepie?

W naszym sklepie online będziecie mogli zakupić piękne koszulki z nadrukowanymi symbolami Krakowa – smokiem wawelskim, gołębiem, obwarzankiem. Do wyboru będziecie mieli kilka rodzajów koszulek, zarówno damskich, jak i męskich. Wszystkie nasze ubrania wykonane będą z wysokiej jakości materiałów, głównie z bawełny. Stawiamy na dobrą jakość, dlatego nasze produkty będą odporne na zniszczenia spowodowane wielokrotnym praniem i prasowaniem. Oprócz koszulek, w naszym sklepie znajdziecie również modne torby, na których także znajdą się krakowskie symbole.

Gadżety dla Krakusów to modne dodatki dla osób z Krakowa

Wyposażony w takie gadżety dla Krakusów będziesz wspaniale prezentować się na krakowskich ulicach. Śledź nasze social media, aby być na bieżąco! (Już wkrótce) zapraszamy na zakupy!