Żarówka LED MR16 kanlux – tanie światło o chłodnej barwie

Żarówka LED MR16 kanlux – tanie światło o chłodnej barwie

26 lutego, 2019 Wyłączono przez WU

Żarówka LED MR16 Kanlux to nowa jakość na rynku oświetlenia ledowego. Nie od dziś znane są olbrzymie zalety tej technologii światła. Powszechnie zwraca się uwagę na ich energooszczędność i ogólny, lepszy wpływ na środowisko naturalne. Zalety te są na tyle znaczące, że podmioty odpowiedzialne za kształtowanie prawa międzynarodowego rekomendują ten typ oświetlenia.

Żarówka LED MR16 Kanlux – gwarancja ładnego oświetlenia

Żarówka LED MR16 Kanlux to alternatywa dla tradycyjnych żarówek.Poszczególne ledy będą się oczywiście między sobą różnić. Znajdziemy i takie, których przewagi nad tradycyjnymi żarówkami będą wątpliwe, ponieważ albo światło będzie miało gorsze parametry, albo też same żarówki zbyt szybką będą kończyły pracę. Żarówka LED MR16 Kanlux to jednak najwyższej klasy produkt. Niewysoka cena wyjściowa łączy się też tutaj z niskim zużyciem energii. Realna moc 4,5W odpowiada 35W tradycyjnej żarówki.

Parametry żarówek ledowych Kanlux

Żarówka LED MR16 kanlux daje białe światło o chłodnej barwie (około 6 tys. Kelwinów). Jest ono przyjemne dla oka, nie męczy wzroku nawet przy dłuższej ekspozycji. Żarówka ta generuje strumień świetlny o wartości 390 lumenów o kącie wynoszącym 120 stopni. Jej trwałość szacuje się na 20 tysięcy godzin nieustannej pracy.