Jaka glinka do włosów będzie najlepszym wyborem?

Jaka glinka do włosów będzie najlepszym wyborem?

24 kwietnia, 2020 Wyłączono przez WZ

Zapomnij o żelach do włosów i innych kosmetykach, które są już przeżytkiem i tak naprawdę mało kto ich używa. Teraz glinka do włosów jest na topie! Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się więcej na temat tego kosmetyku.

Glinka do włosów a inne kosmetyki – w czym różnica?

Producenci kosmetyków i preparatów do stylizacji do włosów prześcigają się w oferowaniu coraz to nowszych i lepszych rozwiązań. Dlatego w sklepach internetowych bez problemu znajdziesz szeroki wybór preparatów do włosów. Żele do włosów już powoli odchodzą w zapomnienie. A co innego znajdziesz? Na przykład pianki, woski, pomady, pasty i glinki do włosów. Czym charakteryzują się te ostatnie? Przede wszystkim twardą i zwartą konsystencją. A jak z nich korzystać? Rozetrzyj w dłoniach nieco glinki i zaaplikuj na włosy.

U kogo się sprawdzi ten kosmetyk?

glinka do stylizacji włosówGlinka do włosów jest polecana przede wszystkim dla facetów mających włosy oklapnięte i wymagające uniesienia. Glinka unosi włosy od nasady aż po same końce. Co ważne, glinki zazwyczaj dają efekt matujący – dzięki temu włosy wyglądają naturalnie, nie przetłuszczają się, tak jak ma to miejsce w przypadku innych preparatów do stylizacji włosów. Glinki charakteryzują się tym, że są praktycznie niewidoczne na włosach, nie sklejają włosów. Wybierz glinkę do włosów i ciesz się perfekcyjną fryzurą!