Hostessy na targi – jak dobrze wybrać?

Hostessy na targi – jak dobrze wybrać?

27 czerwca, 2016 Wyłączono przez MB

Hostessy na targi – Gdańsk, Kraków, Kielce….

Agencja Papilio od lat zajmuje się wspieraniem różnego rodzaju eventów, imprez okolicznościowych i bankietów. Oferta agencji obejmuje: modelki i hostessy na targi oraz prezenterów, którzy zadbają o powodzenie organizowanego przez ciebie wydarzenia. Dodatkowo agencja modelek i hostess Papilio zapewnia klientom opiekę koordynatora. Firma działa w największych miastach Polski, takich jak: Kraków, Poznań, Gdańsk, Warszawa, Kielce czy Łódź. Agencja z powodzeniem realizuje projekty również poza granicami Polski.

Kompleksowe usługi

Papilio wspiera wydarzenia za pomocą takich działań jak kolportaż materiałów promocyjnych, dba o wizualną oprawę targów i imprez okolicznościowych, zapewnienie jednakowy ubiór hostessom, troszczy się o logistykę, zapewniając dojazd do miejsca imprezy. Agencja proponuje również pomoc podczas sesji fotograficznych oraz pokazów mody  i wydarzeń kulturalnych. Papilio dysponuje własnym sztabem wykwalifikowanych stylistów i wizażystów. Za pośrednictwem strony internetowej, klient z łatwością może zapoznać się z ofertą agencji, przejrzeć zdjęcia modelek i hostess (służą do tego zakładki z nazwami miast).

Portret dziewczyny - hostessy na targi. Papilio.

Doświadczenie i jakość

Agencja modelek i hostess Papilio do tej pory z sukcesem uczestniczyła w wielu imprezach, m.in. VII Gala VIP-a. Najbardziej wpływowi Podkarpacia 2015 czy III Konferencja Sokolim Okiem; uświetniła też m.in. imprezy takich znanych marek jak Jack Daniel’s, Bacardi i Ballantine’s. Agencja dynamicznie się rozwija i cały czas powiększa bazę osób, z którymi współpracuje. Hostessy na targi z Papilio to idealny wybór, jeśli cenisz usługi najwyższej jakości oraz doświadczonych pracowników, którzy mogą pochwalić się sukcesami na terenie całego kraju i poza nim. Aby nawiązać współpracę z Papilio należy skontaktować się przez formularz dostępny na stronie.

Papilio Agency
Konfederatów Barskich 40C
35-321 Rzeszów
tel: +48 533 935 809
kontakt@papilioagency.com
papilioagency.com