Hybrydowe lakiery do paznokci i ich zalety

Hybrydowe lakiery do paznokci i ich zalety

1 grudnia, 2021 Wyłączono przez DB

W naszym artykule odpowiadamy na pytanie czym są hybrydowe lakiery do paznokci oraz podpwoiadamy dlaczego stały się tak popularne.

Hybrydy – dlaczego są tak popularne?

Hybrydowe lakiery zyskały w ostatnich latach ogromną popularność. Wiele kobiet, które kiedyś zdecydowały się na manicure hybrydowy, nigdy nie wróciło do malowania paznokci zwykłymi lakierami, których trwałość pozostawia wiele do życzenia. Dlaczego warto stosować lakiery hybrydowe? Co warto wiedzieć o manicure z ich użyciem?

pexels cottonbro 3997386

Hybrydowe lakiery do paznokci – zalety

Do stylizacji paznokci stosuje się lakiery hybrydowe, podobnie jak lakiery zwykłe i żelowe. Manicure hybrydowy najlepiej opisuje połączenie zwykłego lakieru z lakierem żelowym. Mówiąc dokładniej, lakiery hybrydowe przypominają zwykły lakier, ale swoimi właściwościami są bardziej zbliżone do żelu, ponieważ mimo swojej płynnej konsystencji nie zamarzają na paznokciach. W celu utrwalenia manicure hybrydowego i przedłużenia jego trwałości umieść paznokcie pomalowane hybrydą pod lampę LED lub UV. Hybrydowe lakiery do paznokci mają więcej zalet w porównaniu ze zwykłym lakierem i lakierem żelowym. Największą korzyścią związaną z zastosowaniem lakierów hybrydowych jest ich trwałość. Paznokcie lakierowane hybrydowo są idealne nawet do trzech tygodni. Co więcej, w przeciwieństwie do zwykłego lakieru. hybryda nie odpryskuje. Dodatkowo manicure hybrydowy wyróżnia się niesamowitym połyskiem. Lakiery hybrydowe dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych i istnieje możliwość wykonania na nich różnych wzorów w zależności od upodobań. Wiele kobiet ceni sobie manicure hybrydowy, ponieważ mogą mieć piękne, długie i niełamliwe paznokcie.