Inwestycja Lublańska Park

Inwestycja Lublańska Park

28 września, 2020 Wyłączono przez AB

Cenisz sobie nowoczesne rozwiązania? Śledzisz nowinki w branży nieruchomości? A może jesteś na bieżąco z tym, jaki trendy aranżacyjne obecnie panują? Z myślą o miłośnikach wielkomiejskiego stylu i designu powstała specjalna inwestycja Lublańska Park. Czym wyróżnia się na tle innych? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Nowoczesne osiedle Lublańska Park

Zlokalizowana tuż przy rondzie Młyńskim inwestycja Lublańska Park to świetne rozwiązanie dla osób, które szukają mieszkań inwestycyjnych. Osiedle znajduje się w niedalekiej odległości od biurowców, takich jak m.in. Quattro Business Park, Siemens czy Capgemini, dlatego jest to idealny wybór wśród osób pracujących w korporacjach. Do ścisłego centrum można dostać się jedynie w 10 minut samochodem, a dotarcie do wielu miejsc na mapie Krakowa jest możliwe ze względu na dobrą komunikację.

lublanskapark

Dlaczego warto zainteresować się inwestycją Lublańska Park?

Po pierwsze, jest to świetny wybór dla rodzin z dziećmi, par i wszystkich osób, które poszukują funkcjonalnych i nowoczesnych mieszkań, które wpisują się w wielkomiejski klimat i wyróżniają się elastycznością pod względem aranżacyjnym. Co więcej, aby zapewnić mieszkańcom dostęp do terenów rekreacyjnych, inwestycja Lublańska Park została wybudowana w pobliżu Parku Zaczarowanej Dorożki, który leży na terenie starego folwarku i oferują całą gamą atrakcji – zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Wawel Service, gdzie znajduje się więcej informacji na temat tej inwestycji!