iPhone X 64GB nowoczesny smartfon dla każdego

iPhone X 64GB nowoczesny smartfon dla każdego

26 lutego, 2021 Wyłączono przez PL

Firma Apple od wielu lat zaskakuje swoich użytkowników nowoczesnymi rozwiązaniami stosowanymi w smartfonach. Współczesne telefony komórkowe niemal co roku wzbogacane są o nowe funkcje, które mają zapewnić wygodę użytkowania. Niemniej jednak starsze urządzenia nie ustępują im kroku, czego dowodem jest iPhone X 64GB. Oto argumenty dlaczego po kilku latach od premiery wciąż warto korzystać z tego telefonu.

Smartfon, który zapoczątkował nowy etap

iPhone X 64GB to telefon, który jeszcze nie tak dawno był tzw. flagowcem, czyli urządzeniem prezentującym na dany moment wszystko co najlepsze. Popularny X to rewolucyjny telefon komórkowy, który zachwycił sympatyków marki swoją konstrukcją oraz materiałami z których powstał. To pierwszy model od Apple posiadający notch, czyli specjalne wycięcie u góry ekranu wyposażone w przedni aparat fotograficzny.

iphone x 64gb

iPhone X 64GB funkcjonalność w parze z designem

iPhone X 64GB nie posiada przycisku HOME w porównaniu z pozostałymi smartfonami od Apple. Rewolucja ta sprawiła, że ekran urządzenia stał się większy, pozbawiony ramek. Nowością jest także pozbycie się systemu TouchID i wprowadzenie w zamian FaceID. W ten sposób posiadacze tego modelu mogą odblokowywać ekran oraz dokonywać autoryzacji za pomocą skanowania twarzy. Warty uwagi jest również design, który zapoczątkowano w tym egzemplarzu, który firma kontynuuje do chwili obecnej.