Jak dobrać stroje kąpielowe do figury?

Jak dobrać stroje kąpielowe do figury?

28 lipca, 2022 Wyłączono przez OZ

Każda z nas chce jak najlepiej wykorzystać czas podczas urlopu. Kiedy jest gorąco, pragniemy orzeźwienia w wodzie czy opalania się na plaży. Często jednak wstydzimy się swojej sylwetki, lub po prostu nie czujemy się z nią w pełni komfortowo. Co zatem zrobić, żeby cieszyć się z lata jak najbardziej? Odpowiednio dobrać do naszych ciał, stroje kąpielowe!

3 najbardziej popularne figur i stroje kąpielowe do nich

Możemy wymienić pięć najbardziej popularnych sylwetek, które należy podkreślać strojem kąpielowym w odpowiedni sposób.

  1. Odwrócony trójkąt – charakteryzuje się szerokimi ramionami i wąską talią. Dobierając stroje kąpielowe do osób posiadających ten typ sylwetki, należy odwrócić uwagę od ramion i skupić się na innych partiach ciała. Można to zrobić poprzez zakup kolorowych, wzorzystych majtek lub pomarszczonego bikini.
  2. Trójkąt / Gruszka – to kobiety, które mają wąskie ramiona i mały biust, ale szerokie biodra i duże pośladki. Przy tej sylwetce należy podkreślić biust i uwydatnić go. Sprawdzi się tutaj biustonosz typu bardotka czy taki, z falbanką. Warto również rozważyć strój przewiązywany przez szyję.
  3. Jabłko/owal – charakteryzuje te Panie, które posiadają duży biust, widoczny brzuch oraz wąskie ramiona i biodra. Tutaj dobrym wyborem będzie strój jednoczęściowy z głębokim wcięciem lub też strój kąpielowy z wysokim stanem.
stroj kapielowy jednoczesciowy z falbanka niebieski m valetta pl
Jednoczęściowe stroje kąpielowe

A co dla przyszłych mam?

Przyszłe mamy też potrzebują wypoczynku na plaży! Jeśli oczekujecie dziecka, a nie wiecie, co na siebie włożyć na plaże to musicie wiedzieć, że stroje kąpielowe dla ciężarnych produkowane są ze specjalnych materiałów, które są bardziej elastyczne. Niektóre z nich mają również ściągacz, dzięki któremu można regulować rozmiar.