Jak nosić przypinki – do czego i gdzie?

Jak nosić przypinki – do czego i gdzie?

24 marca, 2022 Wyłączono przez J M

Moda jest zmienna, jednak dodatki często pozostają te same. Idealnym przykładem są właśnie przypinki, które świetnie mogą pasować zarówno do stylu casual, ale również znajdują swoje miejsce w streetwear czy nawet smart casual. Jak nosić przypinki, aby dodawały stylu i charakteru?

luis cortes cIR9T7GUy8k unsplash

Jak nosić przypinki, czyli kto może je nosić?

Wiele osób, które znają przypinki z widzenia, lub gdzieś o nich słyszały od razu przypisują je do danej grupy. Myślą, że mają one coś konkretnego reprezentować, lub są własnością danej grupy osób czy zebrania. To jednak mit! Przypinki mogą być noszone dosłownie przez wszystkich, dużą rolę odgrywają tutaj przede wszystkim motywy i wielkości, ale też przekaz jaki mają dać. Jak nosić przypinki, które mają ogólny wzór? Do wszystkiego! Główną zaletą jest ich uniwersalność, dzięki czemu fajnie prezentują się zarówno w stylizacjach typu casual, ale również znajdują swoje miejsce w bardziej eleganckich stylizacjach.

Do czego je nosić?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, jak nosić przypinki, bo nie wiedzą, do czego mogą pasować. Świetnie nadadzą się na przykład do noszenia na plecaku, spodniach, kurtce czy nawet marynarce.