Jakie majtki kąpielowe wybrać?

Jakie majtki kąpielowe wybrać?

25 maja, 2021 Wyłączono przez D W G

Wchodząc do sklepu ze strojami kąpielowymi, często nie wiemy, na co się zdecydować. Podobają nam się stroje jednoczęściowe, dwuczęściowe, osobno góry i doły. Obecnie wybór jest ogromny, mamy wiele kolorów i krojów, dopasowanych do różnych typów figur. Dla pań z dużym biustem będą inne góry, niż dla pań z mniejszym. Tak samo będzie z dołami, inne majtki kąpielowe wybiorą panie szersze w biodrach, a nie inne panie z wąskimi. Dlatego ważne jest odpowiednie dopasowanie, aby czuć się jak najbardziej komfortowo.

damskie majtki kąpielowe

Figi z wysokim stanem

To na czym często nam zależy to ukrycie niedoskonałości, np. w postaci odstającego brzucha. Możemy zatem wybrać takie majtki kąpielowe, które zakryją nam to, albo optycznie zniwelują. Świetnym rozwiązaniem będą majtki z wysokim stanem, które wysmuklą sylwetkę oraz wydłużą nogi. Takie majtki sprawią, że będziemy czuć się świetnie, niezależnie od naszej sylwetki i okoliczności. Wybierając odpowiednie majtki, powinnyśmy sprawdzić, co nam najbardziej odpowiada, czy zależy nam na większym wcięciu z tyłu, czy może chcemy zakryć pośladki. Wybór należy do nas.

Do wyboru mamy:

  • ściągane po bokach,
  • w prążki,
  • z marszczeniami,
  • z wywijanym pasem,
  • ze złotą klamrą,
  • brazyliany z wyciętym tyłem,
  • z niskim stanem.
kolorowe majtki kąpielowe

Różnokolorowe majtki kąpielowe

Nasze majtki kąpielowe mogą być takiego samego koloru jak góra stroju, albo możemy je dopasowywać do różnych gór. Najbardziej uniwersalne będą czarne majtki bez żadnych wzorów, pozwoli nam to dopasowywanie do gór np. w panterkę lub paski z czarnym motywem. W tym przypadku możemy w ciekawy sposób pobawić się modą, miksuj kolory i fasony, tak jak lubisz. Ciekawym rozwiązaniem mogą okazać się również wielokolorowe majtki w paski, prążki, cętki, z paskiem lub zawiązywane po bokach. Majtki kąpielowe w różne kolory są świetnym rozwiązaniem dla osób, które używają samoopalaczy, filtrów przeciwsłonecznych, albo tłustych olejków. Na takim stroju nie będą widoczne żadne niechciane plamy, a strój posłuży nam na lata. Warto zatem rozważyć taką opcję.