Jakie orientalne perfumy warto wybrać na lato? Perfumy arabskie w olejku al rehab

Jakie orientalne perfumy warto wybrać na lato? Perfumy arabskie w olejku al rehab

19 czerwca, 2019 Wyłączono przez ES

Nareszcie nadeszło lato, to idealny moment na zmianę towarzyszącego nam zapachu na taki, który będzie pasował do towarzyszącego nam, gorącego klimatu. W okresie letnim warto wybrać cytrusowe lekkie zapachy lub wręcz przeciwnie — głębokie mocne zapachy, wkręcające się w umysł ciężką orientalną nutą. Charakterystyczny zapach, który zapadnie na długo w pamięci to idealna wizytówka na lato dla zdecydowanych i pewnych siebie osób. Takie są właśnie perfumy arabskie w olejku al rehab! To esencja orientu, w której nie mogło zabraknąć charakterystycznych dla tego rodzaju perfum składników.

Perfumy arabskie w olejku al rehab – Charakterny skład

Jakie składniki nadają mocy tej aromatycznej mieszance? Dzięki swojemu upojnemu składowi  arabskie w olejku al rehab nabierają charakteru i zadziorności. W perfumach można wyczuć także piżmo, które jest raczej kojarzone z męskimi zapachami. To intensywny i ostry zapach, który pobudzi zmysły i przeniesie Cię w rejony gorącej Turcji. 

oryginalne i mocne perfumy al-rehab

 

Perfumy arabskie w olejku al rehab – dla kogo?

Perfumy arabskie w olejku al rehab z pewnością nie są oczywistym zapachem. Piżmo kojarzone jest z męskim zapachem, przez co perfumy polecane są mężczyznom, jednak ich niespotykany charakter i zdecydowanie mogą odpowiadać także kobietom o silnym temperamencie. Poprzez swój nietypowy zapach perfumy mogą być używane zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Pokaż swoją siłę i wybierz perfumy arabskie w olejku al rehab o mocnym orientalnym charakterze.