Usuwanie blizn – skuteczne i sprawdzone zabiegi

Usuwanie blizn – skuteczne i sprawdzone zabiegi

19 czerwca, 2019 Wyłączono przez MS

Blizny stanowią naturalny proces gojenia się ran. Przyczyn powstawania nieestetycznych śladów na skórze może być bardzo wiele. Operacje, oparzenia, wypadki, a także zmiany trądzikowe, to najczęstsze powody występowania blizn na ciele. Mogą być one przyczyną kompleksów, a także dyskomfortu. Usuwanie blizn to proces bardzo skomplikowany i czasochłonny, jednak dzięki zabiegom przy użyciu nowoczesnych urządzeń, takich jak lasery, redukcja blizn, a nawet ich całkowita eliminacja jest dużo prostsza. Sprawdźcie, kiedy warto skorzystać z takich zabiegów, a także gdzie można je wykonać! Serdecznie zapraszamy!

Usuwanie blizn laserem – kiedy warto skorzystać z tego zabiegu?

Usuwanie blizn to zabieg polecany osobom, które chcą pozbyć się blizn po operacji czy zmian potrądzikowych

Usuwanie blizn przy pomocy lasera to metoda, która polecana jest najczęściej osobom, chcącym pozbyć się nieestetycznych blizn potrądzikowych. Zabieg ten odznacza się wysoką skutecznością, pomaga nie tylko zniwelować blizny i wygładzić cerę, ale także poprawia koloryt, napięcie i ogólny wygląd skóry. Zabieg dopasowywany jest za każdym razem do indywidualnych potrzeb pacjenta – do rodzaju oraz wielkości jego blizny. Powoduje on niewielkie uczucie bólu, a w celu całkowitego pozbycia się dyskomfortu stosuje się specjalne maści znieczulające lub przeciwbólowe środki doustne. Pacjent po przeprowadzeniu zabiegu nie wymaga długiej rekonwalescencji, jedynie przez kilka pierwszych tygodni musi unikać ekspozycji na promieniowanie słoneczne oraz stosować kremy i maści regenerujące naskórek.

Gdzie wykonać zabiegi niwelujące lub całkowicie eliminujące blizny?

Zabiegi, mające na celu zniwelowanie lub całkowite wyeliminowanie blizn możecie znaleźć w ofercie Kliniki Zakrzewscy. Usuwanie blizn wykonywane jest przez doświadczonych lekarzy, przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na stronie!