Jakie zalety mają hamulce hydrauliczne Magura?

Jakie zalety mają hamulce hydrauliczne Magura?

2 sierpnia, 2021 Wyłączono przez A S T A

Hamulce hydrauliczne Magura to przede wszystkim połączenie przystępnej ceny z wysoką jakością wykonania. Czym charakteryzuje się jednak ten produkt oraz jakie ma atuty, przekładające się bezpośrednio na jazdę na rowerze?

Hamulce hydrauliczne Magura i ich specyfika

Promieniowa konstrukcja gwarantująca niskie opory toczenia, doskonała modulacja i kontrola, a także świetna wydajność. To główne cechy, jeśli chodzi o niemieckie hamulce hydrauliczne Magura. Posiadają także 4-tłoczkowy zacisk kuty w jednej części, co gwarantuje doskonałą sztywność i przekłada się na wyjątkową siłę hamowania, nawet w sytuacjach awaryjnych. Nie dziwi więc, że akcesoria te cenione są wśród profesjonalistów poszukujących właśnie tak wysokiej jakości, ale w rozsądnych cenach.

alejandro lopez AoSAOV2Vtro unsplash

Zastosowanie hamulców Magura

Wiemy już, jakie hamulce te mają zalety. W jakich jednak dokładnie modelach się jednak sprawdzą? Jak się okazuje, mogą być to zarówno warianty do użytku zjazdowego i enduro, jak i do jazdy stricte rekreacyjnej. Trzeba bowiem pamiętać, że niezależnie od modelu roweru, doskonałe hamulce gwarantujące pełne bezpieczeństwo jazdy, to absolutna podstawa.

Hydrauliczne hamulce marki Magura po raz kolejny zapewniają doskonałą wydajność oraz jakość, ale w niezbyt wygórowanej cenie. Dlatego też polecane są tym rowerzystom, którym zależy na wyjątkowym komforcie i bezpieczeństwie jazdy i to w każdych warunkach. Kupisz je w wielu sklepach online i stacjonarnych.