Kabel w oplocie – zmień swoją lampę niedużym kosztem!

Kabel w oplocie – zmień swoją lampę niedużym kosztem!

31 maja, 2016 Wyłączono przez J O

Wydaje się, że z roku na rok Polacy coraz większą wagę przykładają do wystroju wnętrz własnych mieszkań czy domów. Posiadamy coraz większy dostęp do stylowych i designerskich mebli, lamp, czy dodatków, które niekoniecznie kosztują fortunę. Coraz więcej osób upodobało sobie także prosty i minimalistyczny styl z odrobiną ekstrawagancji i koloru. Dobrym tego przykładem jest kabel w oplocie, który doda każdej lampie wyjątkowego charakteru.

Dobre oświetlenie czyli jakie?

Kabel w oplocie - imindesign

Dobre oświetlenie stanowi wyjątkowo ważny i podstawowy element wyposażenia wnętrz. Dobrze rozmieszczone, o odpowiednim natężeniu i barwie doceniamy szczególnie podczas długich zimowych miesięcy, gdy naturalne światło kończy się w okolicach godziny 16. Jednak użyteczność i funkcjonalność to nie jedyne atrybuty, które możemy przypisać dobremu oświetleniu. Lampy same w sobie mogą stanowić także ciekawy dodatek, a nawet wyjątkową dekorację wnętrz. Większość z nas od razu pomyśli o wymyślnym kloszu czy żyrandolu. Jednak to nie jedyny pomysł na urozmaicenie i ozdobienie lampy. Inną mianowicie propozycją jest kabel w oplocie, który może przybierać najróżniejsze kolory.

Kabel w oplocie – gdzie kupić?

Imindesign - kabel w oplocie

Jeśli jesteś fanem prostych acz ciekawych dodatków z pewnością zainteresują Cię produkty oferowane przez polską firmę Imindesign. Oferta sklepu internetowego Imindesign jest skupiona na ciekawym oświetleniu, w tym na żarówkach dekoracyjnych, lampach betonowych, czy właśnie kablach w oplocie. Produkty te są niezwykle ciekawe ze względu na swój prosty ale niezwykle interesujący design. Dzięki takim dodatkom w łatwy sposób zmienisz każdą lampę w niezwykłą dekorację. Jest to stosunkowo nieduży wydatek, a efekt może Cię naprawdę zaskoczyć.

 

 

Sprawdź sam:

Imin Design
ul. Jeleniogórska 17
30-422 Kraków
881 290 920
imin@imindesign.pl
www.sklep.imindesign.pl