Kajdanki na ręce Devo Opium Collection: nie tylko do zabawy w policjanta

Kajdanki na ręce Devo Opium Collection: nie tylko do zabawy w policjanta

19 kwietnia, 2019 Wyłączono przez SP

Ekskluzywny sklep z gadżetami erotycznymi Releve ma dla swoich odwiedzających różnorodne, nierzadko śmiałe gadżety. Pozostając na fali zainteresowania wątkami z 50 twarzy Greya, sklep eksponuje między innymi gadżety BDSM i do krępowania. Wśród nich są kajdanki na ręce Devo Opium Collection. Zdecydowanie nie uda Wam się w nich odprowadzić nikogo do aresztu, ale mogą posłużyć jako kinky gadżet urozmaicający pieszczoty. Jak zostały zrobione te kajdanki i jak można je wykorzystać?

kajdanki na ręce devo

Jak zrobiono kajdanki na ręce Devo?

Kajdanki od Devo pomyślano tak, by z jednej strony pozwalały ograniczyć sobie nawzajem ruchy w trakcie miłosnych uniesień, z drugiej jednak strony by nie raniły nadgarstków skrępowanego / skrępowanej. Są od wewnętrznej strony wyłożone delikatnym materiałem o fakturze pluszu. Z zewnątrz – obite kobaltowym atłasem haftowanym złotą nicią. W iście dalekowschodnim stylu. Połączone są karabińczykami i łańcuszkiem.

kajdanki na ręce devo w opakowaniu

Jak wykorzystać kajdanki na ręce Devo Opium Collection?

Nazwa inspirowana orientalnym narkotykiem zobowiązuje. Kajdanki Devo warto wykorzystać zatem wtedy, kiedy chcecie spróbować czegoś nowego. Możecie unieruchomić nimi ręce albo przypiąć partnera do łóżka, krzesła czy czegokolwiek innego. Wszystko tak naprawdę zależy od Was.

Wszelkie informacje dotyczące kajdanek na ręce Devo Opium Collection, związane z ceną, dostępnością i dyskretną dostawą, znajdziecie na https://releve.pl/pl/1196-kajdanki-na-rece-devo-opium-collection.html
Sklep zamieścił tam też informacje o innych gadżetach z serii.