Karafki z grawerem – ciekawy pomysł na rocznicę ślubu

Karafki z grawerem – ciekawy pomysł na rocznicę ślubu

15 lutego, 2021 Wyłączono przez AN

Szukasz oryginalnego pomysłu na rocznicę ślubu rodziców lub znajomych? Mamy dziś dla Ciebie ciekawą propozycję – karafki z grawerem. Zobacz sam, dlaczego to dobry wybór – może Cię zainspirujemy. 😉

Dlaczego personalizowane karafki to dobry pomysł?

Nie od dziś wiadomo, że personalizowane prezenty od razu pokazują, że przyłożyłeś się do podarku. Widać na pierwszy rzut oka, że nie jest to coś robione „na ostatnią chwilę”. Na pewno osoby obdarowane to docenią! Wybierając karafki z grawerem możesz dodać na nich informacje takie jak:

  • Od kogo jest prezent
  • Dla kogo (imiona obdarowanej pary)
  • Z okazji której rocznicy,
  • Data wręczenia prezentu.

Będzie to piękna pamiątka!

Poza tym, karafki same w sobie są świetnym pomysłem – zwłaszcza dla osób, które np. cenią własnoręcznie zrobione nalewki. Ale nie tylko – z powodzeniem można tam wlać także kupiony alkohol. To prezent praktyczny, ale także bardzo pięknie wykonany – będzie więc doskonały dla osób, które cenią sobie użyteczne podarki, jednak nie są im obojętne także walory estetyczne.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie i gdzie kupić karafki z grawerem?

Wybierając karafki z grawerem na pewno warto zwrócić uwagę na jakość szkła i szczelne zamknięcie. Dzięki temu prezent będzie służył obdarowanym długie lata, a przechowywany w nim alkohol nie straci swoich właściwości. A pamiętajmy o tym, że otwarte napoje wysokoprocentowe teoretycznie mogą być trzymane przez długi czas, ale tylko jeśli przechowujemy je poprawnie. Taka karafka świetnie się do tego nadaje – nie dostaje się do niej powietrze, więc jakość alkoholu na długi czas pozostaje wysoka i nie ma obawy o utratę walorów smakowych. Ważne także, aby sam grawer był wykonany porządnie i z dbałością.

karafki z grawerem

W niektórych sklepach możesz także wybrać karafki w pięknych skrzynkach – dzięki temu taki prezent prezentuje się jeszcze bardziej luksusowo. Dodatkowym plusem będzie także wybór kształtu oraz pojemności samej karafki.

Zobaczysz sam, że taki prezent na pewno zostanie doceniony! 🙂