Klatka Inter Zoo – czy będzie odpowiednia dla Twojego króliczka?

Klatka Inter Zoo – czy będzie odpowiednia dla Twojego króliczka?

17 stycznia, 2019 Wyłączono przez KB

Klatka dla królika musi być dopasowana do wielkości królika oraz jego zwyczajów. Na wstępie warto upewnić się, czy to w sklepie zoologicznym, czy też u pracownika azylu bądź schroniska, jakiej wielkości będzie królik w przyszłości. Czy zachowa swoją wielkość, a może urośnie? A może jest króliczkiem miniaturką i nie będzie cięższy niż 1,2 kilogramy i nie dłuższy niż 40 centymetrów. To ważne informacje, które musimy posiadać przy okazji zakupu klatki, tak by nie było konieczności kupowania kolejnej w późniejszym czasie. Sprawdź – klatka inter od Marla Zoo!

Klatka inter Zoo dla króliczka miniaturki

Uszy królika miniaturki rasowego mają około 5,5 centymetra, z kolei nierasowego mogą być nawet 2 razy większe. Uszy muszą się swobodnie mieścić w klatce, nawet podczas kicania, zadbajmy o to, by klatka była wystarczająco wysoka, zależnie od wysokości królika. Klatka Inter Zoo oferowana przez sklep MarlaZoo ma wymiary 78 x 48 x 34 cm.

królik miniaturka

Sprawdź, czy klatka Inter Zoo będzie odpowiednia dla Twojego króliczka. Zobacz ofert na stronie sklepu zoologicznego MarlaZoo.