Poszycia parasoli ogrodowych Ibiza Quattro – odśwież swój ogród!

Poszycia parasoli ogrodowych Ibiza Quattro – odśwież swój ogród!

16 stycznia, 2019 Wyłączono przez KB

Już wkrótce zimne, zimowe dni miną i będzie można cieszyć się słońcem i dobrą pogodą. Jak zorganizować przestrzeń ogrodową, by była komfortowa i estetyczna? Jak urządzić swój ogród, by móc się cieszyć sezonem grillowym?

Poszycia parasoli ogrodowych Ibiza Quattro – serce aranżacji

Oprócz mebli ogrodowych warto zwrócić uwagę na parasole ogrodowe, które nie są jedynie dodatkiem ale bardzo ważnym elementem ogrodu. Parasol ogrodowy może być sercem ogrodowej aranżacji, jeśli tylko dobrze spełnia swoją funkcję oraz jest estetyczny. Szczególnie ładnie wygląda parasol Ibiza Quattro, ale jakie poszycie do niego dobrać?

poszycia parasoli ogrodowych ibiza quattro
Poszycie parasoli ogrodowych Ibiza Quattro są wodoodporne, dlatego idealnie sprawdzą się na deszczowe dni. Materiał, oprócz tego że jest wodoodporny, to jeszcze jest odporny na blaknięcie i utratę koloru. Poszycie jest całkiem spore, czasza ma 3,5 metra, co daje naprawdę dużo cienia w słoneczne dni.
Ciekawa konstrukcja poszycia parasoli ogrodowych Ibiza Quattro daje dużo cienia i skutecznie izoluje od słońca.
Ibiza Quattro to doskonały parasol ogrodowy cechujący się stabilną konstrukcją. Konstrukcja stworzona jest z aluminium, dzięki czemu parasol jest jednocześnie wytrzymały jak i lekki, dzięki czemu można dowolnie zmieniać miejsce parasola. Dodatkowo boczna noga sprawia, że parasol nie zabiera cennego miejsca.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na poszycia parasoli Ibiza Quattro Litex Garden.