Klocki Kraków: gdzie je kupić?

Klocki Kraków: gdzie je kupić?

23 stycznia, 2019 Wyłączono przez SP

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że tak naprawdę nie tylko maluchy bawią się klockami. Ile razy mijaliśmy dorosłych stojących przed witrynami sklepów z zabawkami i podziwiających wystawowe konstrukcje z małych bloczków? Trudno policzyć. A ponieważ doskonale rozumiemy tę miłość do małych zabawek, postanowiliśmy podzielić się informacją o tym, jak szukać ich lokalnie, bez obawy, że poszukujący przepadną na zawsze między sklepowymi półkami, urzeczeni dostępnymi produktami.

 

klocki lego pociąg

Dlaczego dzieci lubią bawić się klockami?

Właściwie dlaczego dzieci lubią bawić się klockami? Co jest w nich takiego, że sprawia pociechom tyle radości? Prawdopodobnie każde dziecko odpowiedziałoby na takie pytanie co innego, ale jest kilka właściwości klocków, które z całą pewnością są doceniane przez każdego malucha.

klocki kraków star wars

Bo w gruncie rzeczy klocki to zabawki proste. Nie wymagają specjalnie skomplikowanej obsługi, i o ile nie są na tyle małe, by groziły połknięciem, można je dawać już najmłodszym. Poza tym właśnie ta prostota daje nieograniczone możliwości kreacji i pozwala rozwijać wyobraźnię. Z klocków da się zrobić i miecz, i zamek księżniczki.

Klocki Kraków: jakie są najpopularniejsze?

Nie zaskoczymy nikogo, jeśli powiemy, że najpopularniejsze klocki w mieście Kraków to LEGO. Wiedzieliście, że wyprodukowano ich tak dużo, że na każdego człowieka na ziemi przypada po 100 sztuk? Jeśli zastanawiacie się teraz, gdzie jest Wasze pudełko, zajrzyjcie na https://www.ceneolokalnie.pl/krakow/klocki