Masoneria polska 2018 – czy to początek wojny demonów?

Masoneria polska 2018 – czy to początek wojny demonów?

23 stycznia, 2019 Wyłączono przez KO

Interesujesz się tym, co dzieje się w Twoim kraju? Niezależnie od odpowiedzi, najnowsza analiza autorstwa Stanisława Krajskiego „Masoneria polska 2018” to lektura dla Ciebie. Tym, którzy na co dzień śledzą wydarzenia z Polski i ze świata, odpowie na wiele nurtujących ich pytań, za to tych niezainteresowanych, zaciekawi i zachęci do głębszej refleksji. Przekonaj się, dlaczego podtytuł książki brzmi „Wojny demonów”, dowiedz się, czy stoimy na granicy starcia dobra ze złem.

Masoneria polska 2018 – kolejna część z serii

Najnowsze wydanie Masonerii polskiej 2018Autor książki, doktor Stanisław Krajski, na co dzień historyk filozofii, nauczyciel akademicki, publicysta i tłumacz, już od kilku lat zajmuje się analizowaniem polskiej sceny politycznej ze szczególnym uwzględnieniem tematu masonerii. W tegorocznym podsumowaniu porusza między innymi tematy związane z premierem Morawieckim, prezesem Kaczyńskim czy księdzem biskupem Rysiem. Przekonaj się, w jakim świetle przedstawia ich w Masonerii polskiej 2018. Sprawdź, w jakich operacjach na terenie naszego kraju uczestniczyli i jaką rolę w nich odegrali.

Wcześniejsze lata

W kilku poprzednich latach ukazywały się już analizy Krajskiego w tej serii. Jeśli zatem interesujesz się, co działo się w 2017 czy 2016 roku, prócz „Masonerii polskiej 2018” sięgnij także po poprzednie części książki. Dowiesz się z nich między innymi o działaniach masonerii w stosunku do Polski, a także co nieco o Trumpie i USA, Stowarzyszeniu SOWA, Mateuszu Morawieckim i wielu innych. Sprawdź, dlaczego podejrzewano, że PiS wszedł w koalicję z masonerią. Bądź świadomym obywatelem!