Kolorowe kable do lamp – sposób na stylowe mieszkanie?

Kolorowe kable do lamp – sposób na stylowe mieszkanie?

8 lipca, 2016 Wyłączono przez MB

Kolorowe kable do lamp – kwintesencja minimalizmu

Czy można stworzyć stylowe oświetlenie dekoracyjne z kolorowych kabli? Zapoznaj się z ofertą Imindesign i przekonaj się, że jest to możliwe. Firma oferuje szeroki wybór nowoczesnych lamp, które idealnie wpasują się w nowoczesną, rustykalną i klasyczną przestrzeń. Ciekawe, niecodzienne projekty i minimalistyczne formy odróżniają produkty Imin spośród innych firm na rynku oferujących oświetlenie. Zapoznaj się z produktami na stronie sklepu i pozwól, aby kolorowe kable do lamp odmieniły twoje mieszkanie.

Wybieraj albo zaprojektuj – kolorowe kable do lamp w różnych stylach

Szeroka oferta sklepu pozwoli ci wybrać spośród produktów o różnych kolorach i stworzonych z różnych materiałów. Jeśli jednak chciałbyś poczuć się jak profesjonalny projektant i samodzielnie określić wygląd oświetlenia dekoracyjnego i dobrać tworzywo, z którego zostanie stworzone, skontaktuj się z Imindesign. Firma jest otwarta na propozycje wszystkich klientów. Do tej pory, dzięki ich zaangażowaniu i kreatywności, udało się wykonać takie niecodzienne projekty jak m.in. lampy z tub kartonowych lub z podłokietników samochodowych. Stwórz swój projekt i wykorzystaj kolorowe kable do lamp wedle własnego uznania.

lampy loft - kolorowe kable do lamp Imindesign

Prosto i elegancko

Na stronie internetowej firmy dostępny jest specjalny konfigurator, dzięki któremu sprawdzisz, jak komponują się ze sobą poszczególne elementy lampy. Firma stawia na prostotę i indywidualny charakter wyposażenia mieszkania. Takie podejście zaowocowało wieloma sukcesami, którymi poszczycić się może Imindesign. Fotografie projektów można było oglądać m.in. w czasopiśmie M jak Mieszkanie. Oszczędne formy, w których specjalizuje się firma, doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu: w sypialni, kuchni, salonie… Dzięki kolorowym kablom do lamp w prosty i elegancki sposób odmienisz wszystkie pomieszczenia w swoim domu.

IMIN GROUP

ul. Jeleniogórska 17
30-422 Kraków
tel: 881 290 920, 535 635 739
imin@imindesign.pl
www.sklep.imindesign.pl