Kołowrotek Okuma Ceymar CXT 10 – produkt z przednim hamulcem

Kołowrotek Okuma Ceymar CXT 10 – produkt z przednim hamulcem

4 czerwca, 2020 Wyłączono przez RG

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym wędkarzem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z wędkarstwem z pewnością wiesz jak ważny jest dobry sprzęt. Kołowrotek Okuma Ceymar CXT 10 to produkt, który posiada przedni hamulec i jest wykonany z wysokiej jakości materiałów. W dzisiejszym wpisie pragniemy przedstawić Wam najważniejsze informacje na jego temat.

kołowrotek okuma ceymar cxt 10Kołowrotek Okuma Ceymar CXT 10 – wysoka jakość w super cenie

Produkt jakim jest kołowrotek Okuma Ceymar CXT 10 to wysokiej jakości sprzęt wędkarski. Jest on wyposażony w wielotarczowy, przedni hamulec który doskonale radzi sobie podczas akcji. Warto wspomnieć także o japońskich podkładkach z olejowanego filcu, które są niezwykle wytrzymałe. Grafitowy korpus, który zastosowano w tym modelu chroni przed korozją, podobnie zresztą jak kabłąk z aluminium.

Zadbaj o jeszcze lepsze czucie wędki

Kołowrotek Okma Ceymar CXT 10 to produkt, w którym wykorzystano innowacyjny system kontroli linki na szpuli. Dzięki niej łatwiej jest schodzić ze szpuli podczas rzutu. Sztywna korba z kutego aluminium jest pomalowana na czarno, dzięki czemu kołowrotek łatwo można dopasować wizualnie do każdej wędki. Gałka korby w tej wersji jest produkowana z pianki EVA, która jest niezwykle cenionym tworzywem. Ciekawostką jest, że podczas zakupu kołowrotka do zestawu dołączana jest także aluminiowa, zapasowa szpula. Jeśli szukasz niezawodnego kołowrotka to ten model Okuma z pewnością spełni Twoje oczekiwania.