Kraków dom dla studenta – sprawdź nietypową opcję

Kraków dom dla studenta – sprawdź nietypową opcję

12 sierpnia, 2019 Wyłączono przez JP

Okres studiów uznaje się za jeden z najpiękniejszych i najbardziej intensywnych w życiu. Poznajemy na nich mnóstwo znajomych i przyjaciół, którzy potowarzyszą nam do końca życia. Szukamy swoich pasji i odkrywamy gorzkie rozczarowania. Stawiamy również na samodzielność i szukamy nowego lokum.

Nowe plany – nowe mieszkanie dla studenta

Poszukiwania mogą być jednak bezowocne i powodować mnóstwo frustracji. Wszakże rynek nieruchomości wtórnych wymaga od nas sporo cierpliwości i uwagi. Koszty wynajmu mogą być bowiem wysokie, a jakość wyposażenia nieadekwatna do ceny. Właśnie dlatego oferta firmy Unibase – Kraków dom dla studenta to doskonały sposób na oszczędności bez konieczności zrezygnowania z wysokiego standardu.

Kraków dom dla studenta - coś dla Ciebie.

Kraków – dom dla studenta najwyższej jakości

W swojej ofercie firma Unibase ma pięć typów pomieszczeń. Pierwsze dwa to lokale jednoosobowe, przy czym jeden z nich posiada łazienkę współdzieloną z lokatorami. Oferowane są również mieszkania dwu- i trzyosobowe oraz pomieszczenie dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Krakowski prywatny dom dla studenta to nie tylko gwarancja doskonałej lokalizacji i wygody, ale również – konkurencyjnej ceny. Wybierz dla siebie najlepszą opcję i ciesz się ze wspaniałego mieszkania w sercu Grodu Kraka!