Krem do rąk cztery pory roku – jak stosować?

Krem do rąk cztery pory roku – jak stosować?

29 maja, 2020 Wyłączono przez WU

Wielu z nas jest dość zadowolonych z całej palety zgromadzonych w łazience łazienkowej pełnej kosmetyków, boosterów i nawilżaczy, tak tylko nieliczni przyznają się do tego, że stosują krem do rąk cztery pory roku. Zależni od stanu dłoni i tego, jak często myjesz je w ciągu dnia, naaplikacja kremu do rąk cztery pory rokuleży modyfikować częstotliwość aplikacji tego specyfiku. Eksperci sugerują stosowanie kremu za każdym razem, kiedy je myjesz lub kiedy czujesz, że są suche lub odwodnione.

Stosowanie kremu do rąk cztery pory roku w nocy

Nałóż krem do rąk cztery pory roku z filtrem przeciwsłonecznym przed wyjściem na zewnątrz. W nocy, nałóż bogaty, zmiękczający krem do rąk tuż przed pójściem spać. Nie ma złego ani właściwego sposobu na aplikowania kremu, jednak eksperci podkreślają, że najlepszym sposobem na nałożenie balsamu do rąk jest wciśnięcie go na tył dłoni i pocieranie o niego tył drugiej ręki. Dzieje się tak dlatego, że skóra na wierzchu dłoni jest znacznie cieńsza i ma mniej gruczołów łojowych, co oznacza, że może bardzo szybko wyschnąć i dlatego potrzebuje najwięcej wilgoci.

Sposób na ergonomiczne stosowanie – śpij w rękawiczkach

Możesz po prostu oszczędzać na nocnym rozpieszczanie rąk, nakładając krem do rąk cztery pory roku przed snem, a następnie nakładać rękawiczki na czas snu. Będą one chronić przed utratą wilgoci i nie będą spowodują uczucia tłustości. Następnie w ciągu dnia nałóż krem nawilżający tylko na wierzchnią część dłoni, która zazwyczaj jest najbardziej sucha. Podobnie jak w przypadku kremu do twarzy, konsekwentne stosowanie kremu do rąk zwalczy oznaki przedwczesnego starzenia się, a także zwiększy poziom nawilżenia i elastyczność skóry. Nie wspominając o ochronie dłoni przed działaniem promieni UV, które mogą powodować pękanie i pigmentację.