Kuchnie Smeg – klasyczny wygląd

Kuchnie Smeg – klasyczny wygląd

27 czerwca, 2017 Wyłączono przez KF

Gustujesz w klasycznym stylu i chcesz, aby właśnie w ten sposób wyglądała Twoja kuchnia? Wiele dostępnych na rynku urządzeń charakteryzuje nowoczesny design, który nie wygląda atrakcyjnie razem z kuchnią o tradycyjnym wyglądzie. Kuchnie Smeg to najwyższej jakości sprzęt, który z pewnością przypadnie do gustu każdej gospodyni domowej.

Kuchnie Smeg – wysoka jakość

Złote kuchnie smeg
Kuchnie wolnostojące Smeg są przeznaczone do kuchni o różnych wielkościach. Szeroki asortyment umożliwia dopasowanie odpowiednich modeli do niewielkich kuchni oraz tych dużych. Wybierać można urządzenia o szerokości od 60 do nawet 150cm. Dostępne są płyty grzejne gazowe oraz elektryczne. W ofercie producenta znajdują się również piekarniki elektryczne i gazowe. Są one wyposażone w prowadnice teleskopowe i specjalnie zaprojektowane półki. Dodatkowo istnieje możliwość szybkiego czyszczenia piekarnika za pomocą pirolizy. Wszystkie produkty marki Smeg są proste w obsłudze.

Inne produkty do kuchni firmy Smeg

Firma Smeg w swojej ofercie posiada nie tylko kuchnie wolnostojące. Większość produktów to sprzęt AGD niezbędny w każdej kuchni. Dostępne są osobne piekarniki oraz płyty kuchenne. W sprzedaży znajdują się okapy kuchenne oraz zmywarki do naczyń, pralki, baterie oraz zlewozmywaki. Producent oferuje także chłodziarki do wina, szuflady do podgrzewania naczyń i ekspresy do kawy. Kuchnie Smeg są jednak zdecydowanie najbardziej rozpoznawalnym produktem.

Dopasuj kolor swojej kuchni Smeg

Kuchnie Smeg są dostępne w wielu kolorach
Producent kuchni Smeg stawia a wysoką jakość swoich produktów oraz ich wyjątkową stylistykę. Kuchnie wolnostojące są dostępne w wielu kolorach. Dzięki temu można je dopasować do koloru mebli lub potraktować jako element, który wyróżni się i ożywi całość pomieszczenia. Firma Smeg mimo klasycznego wyglądu swoich urządzeń dba o wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań. Wśród jego produktów często spotykane są wyświetlacze LCD, wysoka klasa energooszczędności oraz innowacyjne konstrukcje. Kuchnie Smeg charakteryzuje wyjątkowy styl oraz niezwykła użyteczność. Umożliwiają wiele ustawień płomienia, co ma na celu zwiększenie efektywności gotowania oraz smażenia. Warto zapoznać się z ofertą tego producenta.

Kuchnie Smeg są dostępne w pracowni:
Vigo Meble
tel.: 690 007 057
e-mail: vigomeble@op.pl