Lego Friends – zabawa dla przyjaciół!

Lego Friends – zabawa dla przyjaciół!

13 stycznia, 2021 Wyłączono przez ASt

Każde dziecko lubi zabawy klockami, lalkami, samochodzikami. Takie, które rozwijają wyobraźnię, pomagają kreatywnie myśleć, tworzą nowe światy i historie. Seria Lego Friends to wspaniała zabawa dla dzieci w każdym wieku. To świetny pomysł na prezent zarówno dla swoich dzieci, jak i na urodziny pociech w rodzinie lub przyjaciółek. Stworzona specjalnie po to, by móc ją rozwijać seria składa się z wielu części.

Czym jest Lego Friends?

Wspomniana seria to historia pięciu przyjaciółek, które przeżywają przygody w różnych miejscach. Dzieci mają za zadanie stworzyć właśnie to miejsce – za każdym razem inne, by historię można było opowiadać na różne sposoby. Zabawa nie kończy się tylko na ułożeniu określonego na opakowaniu miejsca. Najlepiej jest wychodzić poza ramy i tworzyć swoje historie, przygody i opowiadać je na nowo. Przyjaciółki z Lego Friends z pewnością będą się bawić równie dobrze, co dzieci.

xavi cabrera kn UmDZQDjM unsplash 1

Kolekcja

Lego Friends to szeroka oferta – w kolekcji jest już dużo zestawów opierających się na perypetiach dziewczynek. Najlepiej zakupić całą kolekcję po kolei – każde z pudełek może być kolejnym prezentem na różne okazje, natomiast po zebraniu ich wszystkich – historia zaczyna się na nowo i to w całkowicie inny sposób! Łączenie zestawów, tworzenie nowej rzeczywistości i inne atrakcje czekają na dzieci, które chcą mieć na swojej półce całą kolekcję! Można dostać je na https://www.ceneo.pl/Klocki/Popularne_serie:Lego_Friends.htm.