Kurs z chemii dla ósmoklasisty – kompleksowa powtórka do egzaminu końcowego

Kurs z chemii dla ósmoklasisty – kompleksowa powtórka do egzaminu końcowego

30 marca, 2021 Wyłączono przez PiGl

Chcesz poprawić swoje wyniki w szkole lub przygotować się skutecznie do egzaminu końcowego 8-klasisty? Specjalnie dla Ciebie został przygotowany specjalny kurs z chemii dla ósmoklasisty na platformie ChemMaster. Jest prowadzony przez doświadczoną korepetytorkę Sonię Radosz, która zajmuje się nauczaniem indywidualnym od 2013 roku. Każdy z oferowanych przez Sonię, kursów opiera się na jej autorskiej metodzie nauczania. Każdy z uczniów otrzymuje dostęp do materiałów dydaktycznych w postaci schematów, zadań, notatek oraz wyjaśnień.

Na czym skupia się kurs z chemii dla ósmoklasisty?

Podczas kursu z chemii dla ósmoklasisty każdy z uczniów będzie miał możliwość powtórki z materiału z całej szkoły podstawowej. Czas trwania kursu to 12h, nauka odbywa się w formie webinarów, w których każdy z uczniów bierze udział na żywo. Pani Sonia dokładnie omawia i tłumaczy każde niejasne dla uczniów zagadnienie. Dodatkowo warto wspomnieć, o tym, że Pani Sonia dokładnie wie, na co komisja egzaminacyjna zwraca uwagę podczas sprawdzania zadań egzaminacyjnych.

kurs z chemii dla ósmoklasisty

Opinie o kursach od ChemMaster

Kursy Pani Soni cieszą się bardzo dużą popularnością ze względu na ich dużą merytoryczną wartość oraz efekty egzaminów jaki uzyskują uczniowie, którzy ukończyli kurs z chemii dla ósmoklasisty. Pani Sonia dokładnie wie na czym najlepiej się skupić, aby nauka przyniosła oczekiwane wyniki. Jeśli chcesz uzyskać wymarzony wynik na egzaminie końcowym skorzystaj z kursów od ChemMaster!