Kurs dla kreatywnych – szansa na karierę w marketingu

Kurs dla kreatywnych – szansa na karierę w marketingu

10 stycznia, 2019 Wyłączono przez WU

Marketing i branża reklamowa to jeden z prężniej działających dzisiaj sektorów gospodarki. Jego rozwój stymulowany jest przez kilka czynników, jednym z nich są chociażby nowe technologie. Ale sukces w marketingu to nie przede wszystkim kwestia zastosowania najnowszych narzędzi. Żadne algorytmy nie pomogą, jeśli pomysł na kampanię jest słaby. Osobom, który myślą o rozwijaniu się w tym kierunku, oprócz znajomości technikaliów, przyda się także kurs dla kreatywnych.

Kurs dla kreatywnych – ucz się od najlepszych

kurs dla kreatywnych jest okazją do prac grupowychTo także szansa na karierę osób o zdolnościach artystycznych, dla wszystkich tych, którzy na lekcjach w szkole wiecznie się nudzili, bo myślami byli zawsze kilka tematów do przodu. Klasyczny model edukacji nie potrafił zagospodarować ich talentów. Kurs dla kreatywnych jest szansą, aby wrodzone predyspozycje przekuć na takie umiejętności, które pozwolą odnieść sukces w sferze zawodowej. Ucząc się od najlepszych praktyków reklamy i biznesu będą mieli okazję, by pod czujnym okiem opiekunów sprawdzić się w działaniu.

Program szkolenia

Kurs dla kreatywnych to 64 godziny zajęć z praktykami biznesu. Zgłębiając case study będziesz na ich podstawie wypracowywał metody rozwiązywania problemów i wykuwał własne pomysłu na robienie marketingu. Kurs kończy się grupowym projektem, którym będziesz mógł się pochwalić przyszłemu pracodawcy.