Mobilna kosmetyczka – salon piękności w Twoim mieszkaniu

Mobilna kosmetyczka – salon piękności w Twoim mieszkaniu

10 stycznia, 2019 Wyłączono przez RG

My – kobiety, lubimy się wyróżniać, być ładne i wygląd dla niejednej z nas jest bardzo ważny. Założę się, że Ty również jesteś częstą bywalczynią salonów kosmetycznych. Czy tak jak ja – myśląc o umówionej wizycie kosmetycznej, masz w głowie obraz straconych kilku godzin? Szczególnie drażniący jest czas, który poświecić musisz na dojazd do salonu? Tak, wiem – znam to. Gdyby tylko możliwe było jednym kliknięciem w ekran telefonu zamówić profesjonalistkę do naszego domu…

Hej! To jest możliwe.

Bądź beauty – poznaj Biuti

Biuti to aplikacja, która umożliwi Ci przy pomocy smartfon’a oraz kilku kliknięć umówić się na wizytę kosmetyczki, makijażystki, czy fryzjerki w Twoim domu. Zamień swoje mieszkanie w profesjonalny salon piękności! Zaoszczędzisz nie tylko czas na dojazd, a także na czekanie w kolejce. Mobilna kosmetyczka, fryzjerka oraz wizażystka przyjmują płatność w aplikacji, dlatego nie musisz  specjalnie iść do bankomatu. Możesz zamówić ją w nieregularnych godzinach, a dzięki wbudowanej w aplikacje funkcji kalendarza – obydwie nie zapomnicie o umówionej wizycie.

mobilna kosmetyczka - biuti

Mobilna kosmetyczka – już wkrótce w Twoim salonie

Już za kilka tygodni będziesz mogła umówić się na wizytę mobilnej kosmetyczki w miastach takich jak: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań oraz Łódź. Jeśli mieszkasz w miejscu, które ciężko znaleźć – nie martw się. Aplikacja Biuti posiada funkcję geolokalizacji, dzięki czemu mobilna kosmetyczka bez problemu trafi wprost pod Twoje drzwi.