Kursy z Chemii online – Projekt ChemMaster

Kursy z Chemii online – Projekt ChemMaster

16 lutego, 2021 Wyłączono przez PiGl

Wielu uczniów szkół licealnych co roku przygotowuje się do egzaminów maturalnych. Jednym z trudniejszych dziedzin z którą muszą się zmierzyć jest chemia. Aby sobie z tym wielu uczniów praktykuje korepetycje przygotowywujące do egzaminów maturalnych. Świetną alternatywą i nawet skuteczniejszą metodą mogą okazać się kursy z chemii online prowadzone przez doświadczoną korepetytorkę Sonię Radosz.

Jak powstał projekt ChemMaster?

Projekt ChemMaster został założony przez Sonię Radosz. Jest to jej jedyne zajęcie, które traktuje jako specjalizację w której jest najlepsza. Pani Sonia ma ponad 13 letnie doświadczenie w pracy jako korepetytorka. Prowadzi zarówno kursy z chemii online oraz indywidualne korepetycje. Głównie są to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminu maturalnego z chemii lub osoby, którą chcą sobie usystematyzować swoją wiedzę.

kursy z chemii online

Jak wygląda i w jaki sposób przebiega kurs z chemii online?

Doświadczenia w nauczaniu młodych ludzi pozwoliło wypracować Pani Soni autorski system nauczania, który umożliwia przyswojenie najważniejszej dawki wiedzy w dość krótkim okresie czasu. Pani Sonia dokładnie zna wszystkie schematy rozwiązywania zadań oraz posiada wiedzę czym kieruje się komisja podczas oceniania egzaminów. Do dyspozycji każdego ucznia jest masa materiałów w postaci zadań, autorskich notatek oraz wyjaśnień. Kursy z chemii online są prowadzone w formie webinarów. Korepetytorka dokładnie objaśnia wszystkie zagadnienia, motywuje i zaraża pasją do chemii.