Kwadratowa donica z piaskowca – doskonały dodatek do ogrodu

Kwadratowa donica z piaskowca – doskonały dodatek do ogrodu

21 kwietnia, 2020 Wyłączono przez RG

Zastanawiasz się w jaki sposób możesz udekorować swój ogródek i sprawić, że nabierze unikalnego charakteru? Sprawdź koniecznie wyrób jakim jest kwadratowa donica z piaskowca. Charakteryzuje się ona stylowym wyglądem i jest niezwykle odporna. Zobacz co jeszcze warto wiedzieć na jej temat.

Kwadratowa donica z piaskowca – wszystko co musisz o niej wiedzieć

Kwadratowa donica z piaskowca to solidny produkt, który odmieni styl Twojego ogródka. Możesz w niej posadzić kwiaty, które po zakwitnięciu będą doskonale komponować się z oryginalną doniczką. Warto dodać, że produkt ten jest niezwykle odporny na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych. Występuje ona w dwóch wariantach: kredowo biały ze smugami w kolorze złocistym oraz szaro-żółto-beżowy.

Piaskowiec – materiał o doskonałych parametrach

Piaskowiec to zwięzła i drobnoziarnista skała osadowa, która występuje w naturze pod postacią:

  • piaskowca kwarcowego
  • piaskowca arkozowego
  • piaskowca szarogłazowego

Jest on uznawany za najpopularniejszy materiał rzeźbiarski. Stosuje się go także podczas produkcji płyt okładzinowych, materiałów ściernych oraz izolacyjnych. Wykorzystuje się go też w przemyśle ceramicznym, hutniczym, szklarskim i wielu innych. Kwadratowa donica z piaskowca poza unikalną formą i wyglądem, cechuje się także doskonała trwałością i odpornością. Kupując ją do swojego ogrodu, możesz być pewien że będzie pełnić swoją funkcję przez długie lata.