Lampa żarówka?

Lampa żarówka?

1 września, 2016 Wyłączono przez MB

Przechadzasz się po swoim mieszkaniu i stwierdzasz – czegoś ewidentnie tu brakuje. Czegoś, co odświeży wystrój pomieszczeń i nada im klimatu. Zastanawiasz się i po jakimś czasie w twoich myślach pojawia się, a potem wciąż powtarza, fraza „lampa żarówka…”. To znak, że rzeczywiście warto coś zmienić. A jak coś zmieniać to z najlepszymi. Do producentów najlepszego oświetlenia dekoracyjnego należy Imin Design. Co oferuje?

Lampa żarówka, lampa żarówka…

Skoro ta myśl zaczęła już kiełkować w twojej głowie i utrzymuje się tam przez dłuższy czas to warto przejść wreszcie do czynu. Odwiedź stronę internetową Imin Design i zapoznaj się z różnorodnymi produktami, które oferuje. Każdy z nich reprezentuje minimalistyczny styl. Wybór takich zachowawczych projektów daje nam bezpieczeństwo – moda zmienia się z sezonu na sezon, ale zachowawcze, proste formy zawsze uznawane są za eleganckie. Co ciekawe, każda lampa i żarówka występuje w towarzystwie kolorowego kabla w oplocie. Mimo prostoty nie zapomniano więc o dozie nowoczesności.

lampy wiszące - lampa żarówka Imin design

Zaprojektuj lampę i żarówę sam!

Imin Design pozwala na samodzielne zaprojektowanie lampy lub żarówki. Tak – dobrze przeczytałeś – możesz sam zaplanować, jak wyglądać będzie twoje dekoracyjne oświetlenie i poczuć się jak profesjonalny kreator stylu. Możliwości są niezliczone. Wystarczy uruchomić wyobraźnię i nieco popuścić wodzę fantazji . Klienci, którzy sobie na to pozwolili stworzyli do tej pory takie niezwykłe produkty jak lampa z podłokietników samochodowych czy tub kartonowych. Idź w ich ślady lub wymyśl coś całkowicie nowego i unikalnego, czym pochwalisz się przed swoimi bliskimi. Odwiedź stronę internetową i rozpocznij swoją przygodę z projektowaniem oświetlenia dekoracyjnego.

Imin Design
ul. Jeleniogórska 17
30-422 Kraków
881 290 920
imin@imindesign.pl
www.sklep.imindesign.pl