Noclegi Żywiec – zamieszkaj w domku

Noclegi Żywiec – zamieszkaj w domku

2 września, 2016 Wyłączono przez MB

Chyba każdy wyjazd w końcu sprowadza się do jednej z najważniejszych kwestii – gdzie właściwie będziemy spać? Chociaż to atrakcje, takie jak zabytki czy malowniczość okolicy decydują głównie o destynacji naszej podróży, warto zatroszczyć się o komfortowy nocleg, zwłaszcza, jeśli podróżujemy z całą rodziną. Jeśli wybierasz się w okolice Jeziora Żywieckiego korzystną opcją jest Hotel Odys. Noclegi Żywiec? Zapoznaj się z ofertą tego ośrodka wypoczynku i podejmij świadomą decyzję.

Noclegi Żywiec – komfortowe domki

Hotel Odys zaprasza swoich gości do komfortowych domków nad Jeziorem Żywieckim. Co ważne, występują one w dwóch wersjach: standardowej i apartamentowej. Niezależnie od tego, którą z nich wybierzesz, istnieje możliwość wstawienia „dostawek” (dodatkowych miejsc do spania) oraz innych sprzętów. Nawet jeśli zdecydujesz się na najbardziej podstawową wersję domku, znajdziesz w nim wszystko, co będzie ci potrzebne – Hotelowi Odys zależy przede wszystkim na komforcie swoich gości. Obok każdego domku znajduje się bujna zieleń, która zapewni prywatność tobie i twoim bliskim. Dlaczego jeszcze te noclegi w pobliżu Żywca są właściwym wyborem?

wnętrze domku - noclegi Żywiec, Hotel Odys

Noclegi pod Żywcem – liczne atrakcje

W Hotelu Odys nie tylko wyśpisz się w komfortowych warunkach! W ciągu dnia będziesz miał okazję skorzystać z wielu atrakcji proponowanych przez ośrodek. Noclegi pod Żywcem zapewniają wiec dostęp do toru zorbingowego, paintballa oraz pełnowymiarowej hali sportowej, a to tylko jedne z wielu rozrywek. Oczywiście skorzystasz tu również z uroków Jeziora Żywieckiego oraz wybierzesz się na górską przechadzkę. Noclegi Żywiec? Odwiedź stronę Hotelu Odys i sprawdź, co jeszcze znajdziesz w Trenej pod Żywcen.

Centrum Wypoczynku ODYS
ul. Nad Jeziorem 99, Tresna k.Żywca
34-311 Czernichów
tel: 33 866 10 76
odys@hotelodys.pl
www.hotelodys.pl