Lampy – sklep internetowy: nowości!

Lampy – sklep internetowy: nowości!

14 sierpnia, 2015 Wyłącz przez Sweet G

Imindesign stara się być na bieżąco z tym, co aktualnie jest modne w branży wnętrzarskiej. Dlatego też bardzo często można usłyszeć o tym, że wprowadza nowe produkty do swojego sklepu internetowego z lampami, jak również stara się usprawnić swoim Klientom wybór oświetlenia dekoracyjnego.

Z tego powodu to wszystko co pojawia się jako nowość na stronie internetowej sklepu z lampami szybko staje się bestsellerem, a Klienci cenią sobie oryginalne oświetlenie, którego nie kupią w zwykłym sklepie z lampami.

Lampy sklep internetowy – nowości

Ostatnio w sklepie internetowym z lampami pojawiły się między innymi:

  • Lampy podłogowe
  • Lampy loft z kablami w lnianym oplocie

Lampy podłogowe w sklepie internetowym

Lampy podłogowe to niezwykła nowość w sklepie internetowym z lampami. Wcześniej imindesign ich nie sprzedawał, a teraz z uwagi na zapotrzebowanie swoich Klientów postanowił wzbogacić o nie ofertę. Lampy te odznaczają się oryginalnym charakterem, składają się z żarówek dekoracyjnych o różnych kształtach a także jak większość lamp w sklepie internetowym odznacza się kolorowymi kablami w oplocie, które podkreślają unikatowość oświetlenia dekoracyjnego.
Lampy podłogowe w sklepie internetowym

Lampy loft z kablami w lnianym oplocie w sklepie internetowym

Kolejną nowością w sklepie internetowym z lampami są bardzo wyróżniające się spośród innych lamp loft, lampy wyposażone w kable w lnianym oplocie. Tego typu dekoracyjne oświetlenie wygląda naturalnie, pasuje nie tylko do wnętrz nowoczesnych, ale z całą pewnością zapada w pamięć.
Lampy loft w sklepie internetowym

To co? Pozostaje czekać na kolejne nowości!


imindesign

www.sklep.imindesign.pl