Gdzie zjemy najlepsze sushi w Warszawie?

11 września, 2015 Wyłącz przez Sweet G

Najlepsze sushi w Warszawie?

To z całą pewnością nie tylko ryż i ryby świadczą o wyjątkowości sushi, choć to one stanowią podstawę smaku. Bardzo istotne są również dodatki, zarówno to jadalne jak i napoje, oraz sam sposób jedzenia i podania. Przekonajmy się jak podawane jest sushi w Besuto!

Sushi w Besuto Sushi Bar

Sushi w Besuto – podawane jest na pięknych zdobionych talerzach z ustawionymi obok pałeczkami – to zgodne z najlepszymi zasadami podawania sushi w Kraju Kwitnącej Wiśni. Nam wygląda to na najlepsze sushi w Warszawie!

Dodatki do samego sushi to oczywiście sos sojowy, w którym należy maczać rybę (a nie ryż, co jest bardzo popularnym błędem wśród europejskich miłośników sushi), wasabi, czyli bardzo pikantny, zielony japoński chrzan oraz marynowany imbir, który cudownie orzeźwia paletę smakową między kolejnymi kęsami sushi. Oczywiście wszystkie te dodatki dostaniemy w Besuto!

Oprócz tych dodatków, które bezpośrednio akompaniują sushi, warto spróbować zupy miso, której podanie powinno poprzedzać podanie głównego dania oraz sałatki kimchi, której podstawowym składnikiem jest stosunkowo pikantna w smaku, azjatycka odmiana kapusty, której wcale nie znajdziemy w każdym warszawskim sushi barze.

Po satysfakcjonującym posiłku możemy napić się kieliszek Sake, czyli mocnego alkoholu powstałego z fermentującego ryżu.

Sake w Besuto Sushi Bar

Naszym zdaniem to… najlepsze sushi w Warszawie!

www.besuto.pl