Laptopy ASUS- czołowy lider wśród konkurencji

Laptopy ASUS- czołowy lider wśród konkurencji

30 sierpnia, 2019 Wyłączono przez EM

Jak to mówią, fortuna sprzyja odważnym. Laptopy ASUS uplasowały się w tym roku na drugim miejscu, dzięki innowacjom ich producenta – w tym zawiasy ScreenPad i ErgoLift. Konstrukcja laptopów Asus nadal robi wrażenie, a firma oferuje szeroki wybór produktów. Cena produktów jest doskonale dobrana do ich jakości. Według badań klienci darzą coraz większym zaufaniem producenta firmy ASUS. Satysfakcja z zakupów i jakości sprzętu gwarantowana.

 

Jakie nowości od ASUS’a?

Asus zaskoczył nas ZenBook Pro 15, pierwszym laptopem z ekranem dotykowym lub touchpadem, który pełni rolę drugiego wyświetlacza. Asus oferuje kilka wspaniałych laptopów w różnych kategoriach, od przystępnych cenowo chromebooków do laptopów o dużej mocy do gier premium. Przeciętny laptop Asus uzyskuje w ocenach użytkowników od 3.8-5.0 gwiazdek. Te wysokie wyniki wynikają z oszałamiających projektów i rozsądnych cen, z których znany są laptopy ASUS.

Laptopy ASUS – zalety producenta

Każdy przeciętny, jak i zaawansowany użytkownik komputera znajdzie coś dla siebie od firmy ASUS. Szeroka oferta produktowa pozwala zadowolić zdecydowaną większość klientów. Liczba zwolenników firmy ASUS stale rośnie. Przy zakupie nowego laptopa warto rozważyć zakup urządzenia właśnie od firmy ASUS.