Lego city szpital – wciel się w rolę lekarza lub pacjenta!

Lego city szpital – wciel się w rolę lekarza lub pacjenta!

22 października, 2019 Wyłączono przez MS

Chcesz poczuć się jak prawdziwy lekarz, a może pragniesz wcielić się w rolę pacjenta przebywającego w szpitalu? Z zestawem lego city szpital możliwości są nieograniczone! Zdecyduj kim chcesz zostać i przekonaj się, jak wygląda codzienne funkcjonowanie szpitala! Sprawdź, co znajdziesz w tym zestawie i dla kogo będzie on idealnym upominkiem. Serdecznie zapraszamy!

Co znajduje się w zestawie lego city szpital?

Przekonaj się, co znajdziesz w zestawie lego city szpital

W zestawie lego city szpital znajdziesz nie tylko budynek szpitala do zbudowania, w którym znajduje się kiosk, pracownia rentgenowska, gabinet okulistyczny czy sala operacyjna, ale również helikopter medyczny, karetkę i wiele innych akcesoriów. Do kompletu dołączonych jest również 11 minifigurek postaci, takich jak: lekarze, pacjenci, pracownicy szpitala czy sanitariusze. Gwarantujemy, że dzięki tak wielu elementom, zestaw ten dostarczy Ci zabawy na wiele godzin!

Dla kogo ten zestaw będzie idealnym prezentem?

Jeśli Twoje dziecko marzy o zostaniu lekarzem czy sanitariuszem, to zestaw lego city szpital z pewnością przypadnie mu do gustu. Dzięki dostępnym w zestawie akcesoriom maluch, będzie mógł poczuć się chociaż przez chwilę jak prawdziwy lekarz i decydować o życiu pacjentów. Ten zestaw lego to także znakomity pomysł na upominek dla wszystkich osób, które lubią kreatywną i pobudzającą wyobraźnię zabawę, którą mogą dzielić z przyjaciółmi.