Wyciskarka Hurom Alpha Plus – dlaczego warto mieć ją w swojej kuchni?

23 października, 2019 Wyłączono przez AB

Zdrowe odżywianie zyskuje coraz więcej zwolenników. To już nie tylko światowy trend, ale styl życia, za którym chętnie podążamy. Rośnie nasza świadomość odnośnie tego, co jemy i co dostarczamy swojemu organizmowi. Odkryciem ostatnich lat są różnego rodzaju soki bez sztucznych ulepszaczy. Jak je przygotować? Na pomoc przychodzi wyciskarka Hurom Alpha Plus!

Wyciskarka Hurom Alpha Plus – jak działa?

Wolnoobrotowa wyciskarka została wyposażona w technologię, która przypomina wyciskanie ręczne. Specjalny wałek ślimakowy wykonuje około 45 obrotów na minutę, dzięki czemu minimalizuje się tarcie, a sok nie utlenia się. W rezultacie otrzymujemy sok, który zachowuje wszystkie składniki odżywcze. Do zestawu dołączone jest specjalne sito, dzięki którym napój jest jeszcze bardziej klarowny, a obrotowe szczotki pozwalają na dokładne mieszanie produktów.

Naturalne soki – w trosce o dobre samopoczucie

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca spożywanie warzyw i owoców 5 razy dziennie. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że szklanka soku odpowiada jednej takiej porcji. Świeże soki są źródłem: kartoneidów, polifenoli, antyoksydantów oraz cennych witamin i składników odżywczych, które wpływają na lepsze samopoczucie oraz poprawiają odporność.  Wyciskarka Hurom Alpha Plus to sprzęt, dzięki któremu przygotowywanie zdrowych i naturalnych soków jest prostsze niż myślisz!