LEGO Harry Potter 71043 – przenieś się do świata magii

LEGO Harry Potter 71043 – przenieś się do świata magii

13 lutego, 2019 Wyłączono przez MS

Seria o Harrym Potterze cieszy się popularnością na całym świecie. Nic więc dziwnego w tym, że powstaje mnóstwo gadżetów i zabawek, inspirowanych przygodami małego czarodzieja. Wśród nich możemy wymienić między innymi zestaw LEGO Harry Potter 71043, dzięki któremu przeniesiesz się do świata wyobraźni i potężnej magii. Sprawdź sam!

Zestawy lego inspirowane serią o Harrym Potterze

W zestawie LEGO Harry Potter 71043 znajdziesz między innymi model zamku Hogwart do zbudowania

Klocki Lego są wszystkim doskonale znane, podobnie jak Harry Potter. Dlatego ich połączenie musiało okazać się prawdziwym hitem! Zestawy lego inspirowane serią o Harrym Potterze są rozchwytywane przez kolekcjonerów, a dzieci wprost je uwielbiają! LEGO Harry Potter 71043 to jeden z przykładowych zestawów, w którym znajdziemy 6000 elementów związanych z serią o małym czarodzieju i jego przyjaciołach. W kolekcji znajdziesz między innymi: minfigurki swoich ulubionych postaci, model zamku Hogwart do zbudowania, model chaty Hagrida, a także mnóstwo innych elementów, dzięki którym z powodzeniem będziesz mógł odgrywać scenki ze swojej ulubionej serii.

LEGO Harry Potter 71043 – zestaw kolekcjonerski

Zestaw LEGO Harry Potter 71043 znajdziesz w sklepie Planeta Klocków w atrakcyjnej cenie

W sklepie Planeta Klocków znajdziesz fantastyczny zestaw LEGO Harry Potter 71043. To świetny pomysł na prezent dla wszystkich miłośników serii o Harrym Potterze. Zestaw jest starannie wykonany i zawiera pokaźną liczbę elementów. Dołącz do zabawy już dziś i przeżyj wspaniałe przygody pełne magii. Przekonaj się sam!