Poszycie do parasola ogrodowego Barbados – odśwież swój ogród!

Poszycie do parasola ogrodowego Barbados – odśwież swój ogród!

13 lutego, 2019 Wyłączono przez KB

Jeśli chcesz wprowadzić do swojego ogrodu lub tarasu nową jakość, to warto zainteresować się poszyciem oferowanym przez Litex Garden. Nie musisz kupować zupełnie nowego parasola ogrodowego. Wystarczy, że zmienisz poszycie, co sprawi, że ogród zupełnie zmieni swój charakter.

Polskie poszycie w gorącym barbadoskim stylu!

Poszycie do parasola ogrodowego Barbados wyprodukowane zostało w Polsce, co jest gwarancją wysokiej jakości. Tkanina wykorzystana do stworzenia tego poszycia jest odporna na działanie promieni słonecznych. Sprawia to, że kolor jest trwały i nie straci na intensywności z biegiem czasu. W ofercie znajdują się dwa modele – jeden z poliestru, drugi zaś z dralonu. Dralon jest trochę bardziej odporny na zmienne warunki atmosferyczne, acz poliester również jest solidnym materiałem.

Kolor czy neutral – poszycie do parasola ogrodowego Barbados

Dzięki temu poszyciu możesz zupełnie zmienić swój ogród. Ciemne kolory nadadzą mu charakteru. Wtedy parasol ogrodowy będzie dominantą kolorystyczną i będzie mocno przyciągał wzrok. Jeśli zaś chcesz, by parasol ogrodowy był tylko tłem np. dla pięknych mebli, to wtedy zachęcamy do zainteresowania się jaśniejszym poszyciem, który delikatnie wkomponuje się w wystrój ogrodu. Ważne są również rośliny rosnące w ogrodzie. Dopasuj barwę czaszy do koloru roślin rosnących nieopodal. Dzięki temu stworzysz przytulny zakątek, w którym każdy będzie chciał się skryć. A wszystko to dzięki poszyciu do parasola ogrodowego Barbados!

Poszycie do parasola ogrodowego Barbados

Sprawdź pełną ofertę Litex Garden i wybierz poszycie do parasola ogrodowego Barbados!