Lego Harry Potter mecz Quidditcha książkowe emocje zawarte w klockach

Lego Harry Potter mecz Quidditcha książkowe emocje zawarte w klockach

13 sierpnia, 2020 Wyłączono przez PL

Saga opowieści J.K. Rowling o młodym czarodzieju podbiła cały świat. Obecnie mija 20 lat od momentu wydania pierwszej części pt. „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”. Sukces komercyjny sprawił, że zaczęły powstawać różnego rodzaju artykuły nawiązujące do wydarzeń przedstawionych w książkach. Wśród nich znajdują się zestawy Lego Harry Potter mecz Quidditcha. To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów niezależnie od wieku.

Lego Harry Potter mecz Quidditcha rozrywka dla prawdziwych fanów sagi

Lego Harry Potter mecz Quidditcha przedstawia ulubioną dyscyplinę sportu wśród wszystkich czarodziejów. Wciel się w losy Gryfonów mierzących się ze Ślizgonami i zdobądź jako pierwszy uciekający znicz. Omawiane klocki to rozrywka dla całej rodziny na długie wieczory. Przenieś się do świata magii i czarodziejstwa, gdzie nie mają wstępu mugole. Zestaw posiada wiele praktycznych funkcji, dzięki którym zabawa może być urozmaicona.

lego harry potter 75956 mecz quidditcha 0

Zdobądź pod wodzą Gryffindoru puchar dla najlepszej drużyny

Dołącz do grona najwierniejszych fanów Harry’ego Pottera. Zaopatrz się w zestaw Lego Harry Potter mecz Quidditcha i odtwórz znaną Ci scenę z profesorem Snapem. Uważaj na latające tłuczki i zaklęcia z trybun. Zdobądź zwycięskie 120 punktów i zgarnij puchar dla najlepszej drużyny Hogwartu. Gwarantowana prawdziwa mieszanka sportowych emocji. A to wszystko za sprawą klocków znanych podobnie jak i opowieść o Harrym Potterze na całym świecie. To także doskonały pomysł na prezent dla prawdziwych fanów siedmiotomowej sagi o perypetiach młodych czarodziejów.