Magiczna Szkoła Przyjaźni – wyjątkowy prezent dla fanów Kucyków Pony

Magiczna Szkoła Przyjaźni – wyjątkowy prezent dla fanów Kucyków Pony

20 lutego, 2019 Wyłączono przez KO

Jest kilka bajek, które kojarzy niemalże każdy. Jedną z nich są Kucyki Pony, znany i lubiany serial inspirowany kolorowymi figurkami firmy Hasbro. Na jego punkcie oszalały dzieciaki na całym świecie. Nic dziwnego zatem, że producent zdecydował się na poszerzenie asortymentu i prócz samych zabawkowych kucyków wydał także linię akcesoriów i gadżetów opatrzonych wizerunkiem bajkowych bohaterów. Produktem zasługującym na większą uwagę jest Magiczna Szkoła Przyjaźni. Dowiedz się dlaczego!

Magiczna Szkoła Przyjaźni – odwiedź Twilight Sparkle!

Magiczna szkoła przyjaźni zawiera także ekran Każdy miłośnik My Little Pony wie, czym jest Magiczna Szkoła Przyjaźni. Odwiedź ją razem z Twilight Sparkle i daj się ponieść wyobraźni. Odtwarzaj ulubione sceny z bajki lub twórz własne scenariusze. Zobaczysz, że to wspaniały pomysł na spędzenie czasu ze swoją pociechą. Gwarantujemy, że będziecie się doskonale bawić. Przetestuj to w swoim domu!

Co zawiera zestaw?

Zestaw Magiczna szkoła przyjaźniJeśli zdecydujesz się na zakup Magicznej Szkoły Przyjaźni, będziesz miał szansę na skorzystanie z ponad dwudziestu akcesoriów. Prócz figurki Twilight Sparkle zestaw zawiera bowiem wiele interaktywnych elementów, wykorzystujących liczne efekty dźwiękowe i świetlne. Ruchome części, takie jak obracane platformy czy przesuwane zwoje, na pewno przypadną do gustu Twojemu dziecku. Sprawdź i przekonaj się, jak wiele możliwości zabawy daje ten zestaw!