Przypinki z własnym nadrukiem – jakie wzory wybrać?

Przypinki z własnym nadrukiem – jakie wzory wybrać?

20 lutego, 2019 Wyłączono przez DB

Dodatki z nadrukiem – jakie są modne?

Modna z sezonu na sezon skupia się na kilku motywach, które starannie wybrane przez projektantów oraz ludzi z branży modowej stają się wyznacznikiem trendów na daną porę roku. Taki mechanizm od lat działa w modowym świecie. I właśnie tym sposobem ramówka zaprezentowana przez topowe marki na sezon wiosna 2019 prezentuje printy ze zwierzęcym motywem oraz florale. Wracają do łask także uwielbiane pasiaki, tym razem w wersji z lat 70-tych.
W tym sezonie szczególną uwagę zwracamy na dodatki. Ciekawą biżuterię, retro okulary przeciwsłoneczne, paski z niespotykaną fakturą. Również przypinki z własnym nadrukiem, na przykład wężowym, moga stanowić ciekawy element Twojej stylizacji

Przypinki z własnym nadrukiem – postaw na oryginalność

przypinki z własnym nadrukiem dla pań

W modzie liczy się oryginalność. To dzięki niej, wszytkim znane motywy nabierają świeżej i nowej formy. Dlatego też przypinki z własnym nadrukiem możesz zaprojektować sama wykorzystując logo ulubionego zespołu, ciekawą grafikę jaką wyszukałaś lub wyszukałeś w sieci, możesz także samodzielnie zaprojektować nietuzionkowy print a następnie umieścić go na przypince. Jeśli chcesz opierać się na aktualnych trendach polecamy wspomniane wężowe wzory, kwiatowe motywy, kratę (szczególnie modna jest ta w francuskim wydaniu), kokardy oraz kalifornijskie motywy – palmy i surferski klimat. Przypinki możesz przypiąć do jeansowej katany, ramoneski, koszuli, torebki czy saszetki lub do basicowego t-shirtu lub zwiewnej sukienki.