Marynarki i żakiety damskie – zobacz, co jest w modzie

Marynarki i żakiety damskie – zobacz, co jest w modzie

3 września, 2019 Wyłączono przez EM

Jeśli chcesz być elegancka, a zarazem podkreślać swoją kobiecość, to Marynarki i żakiety damskie są doskonałym wyborem dla Ciebie. Coco Chanel była ich miłośniczką. Odpowiednio dobrana marynarka lub żakiet sprawią, że będzie dobrze wyglądać, a tym samym Twoja pewność siebie będzie zdecydowanie większa niż wcześniej.

Jakie kolory są obecnie w trendach?

Rok 2019, to zdecydowanie kolor zieleni. W modzie będą wszystkie jej odcienie. Modne ubrania bieda stylizowane inspiracjami z wojskowymi. Kolor khaki będzie odpowiedzią na militarny styl. Jednak by nie było zbyt ciemno i nudno, królować będą również odcienie neonowej zieleni. Jeśli chcesz wyróżnić się z tłumu, to wybór tej opcji najlepiej się sprawdzi.

Marynarki i żakiety damskie – czas na atrakcyjność i elegancje

Czy wiesz, że Marynarki i żakiety damskie były kiedyś domeną jedynie mężczyzn? Dzisiaj na szczęście już tak nie jest. Obecnie kobieta w żakiecie lub marynarce nie budzi żadnego zdziwienia. Odpowiednio dobrany fason dodaje nie tylko elegancji, ale potrafi podkreślić atuty kobiecości,dzięki temu żakiety i marynarki damskie można komponować z ubraniami np. na randkę lub wyjścia towarzyskie. Dzisiejsza moda pozwala Nam na takie rozwiązania.