Maskownica sufitowa biała – nadaj unikalny charakter swojej lampie

Maskownica sufitowa biała – nadaj unikalny charakter swojej lampie

28 marca, 2019 Wyłączono przez RG

Zastanawiasz się w jaki sposób możesz odmienić swój salon? Chcesz sprawić, że Twoi goście nie wyjdą z podziwu odwiedzając Twoje mieszkanie? Maskownica sufitowa biała pozwoli Ci osiągnąć ten efekt, oryginalna lampa to doskonałe rozwiązanie aby wprowadzić powiew świeżości do pomieszczenia.

Maskownica sufitowa biała – idealna do lamp wiszących

maskownica sufitowa biała

Maskownica sufitowa biała to produkt, który sprawdzi się doskonale w mieszkaniu wszystkich tych, którzy lubią klasyczne wzory lamp. Wkomponuje się ona bez problemów do każdej przestrzeni. Biały kolor maskownicy sufitowej sprawia, że ładnie zgrywa się ona z sufitem oraz z lampami wiszącymi, niezależnie czy są one w stylu nowoczesnym, skandynawskim, loftowym, czy klasycznym. Warto dodać, że charakteryzują się one małym rozmiarem – wysokość to tylko 25 mm, a średnica 98mm. Fakt ten wpływa, na to że podsufitka na białym suficie jest ledwo widoczna. W zestawie maskownicy znajdują się także: wykonany z metalu hak oraz kołki, dzięki którym będzie się  ona łatwo montować i należycie przylegać do sufitu.

Oryginalna lampa w Twoim mieszkaniu

Element jakim jest maskownica sufitowa biała jest stworzony z metalu oraz charakteryzuje się najwyższą jakością. Wpasuje się ona w gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Jej płaski oraz okrągły kształt wygląda nowocześnie oraz bardzo estetycznie. W sklepie Imindesign znajdziecie Państwo różne wersje podsufitek, od jednego do aż pięciu przewodów.