Chemia gospodarcza bulil do zadań specjalnych | blog Kolorowe Kable

28 marca, 2019 Wyłączono przez MG

 1 1

Profesjonalna chemia buzil – najlepszy wybór na trudne zabrudzenia.

Nie wiesz jak poradzić sobie z uporczywymi zabrudzeniami? Szukasz sposobu na utrzymanie czystości w szczególnie trudnych warunkach? Wiemy jak temu zaradzić. Środki czyszczące buzil to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich szukających idealnej czystości.

hala produkcyjna buzil

Do jakich powierzchni ?

Marka buzil powstała z myślą o trudno usuwalnych zabrudzeniach w warunkach przemysłowych. Środki chemiczne służą do czyszczenia tłustych powierzchni, gruntowego czyszczenia sanitariów, podłóg odpornych na działanie wody takich jak PCV, linoleum, kauczuk, granit, marmur i wyrobów betonowych. To często spotykane powierzchnie w hotelach, halach produkcyjnych, pomieszczeń sanitarnych. Środki tego producenta świetnie sprawdzą się z warsztatach samochodowych, w których często występują plamy z oleju oraz przemyśle spożywczym. Skład przystosowany do tłustych palm tłuszczowo-ojelowych dobrze poradzi sobie z zabrudzeniami po pożarach. Producent stworzył także produkt dedykowany porcelanie sanitarnej, stali nierdzewnej oraz do chromu. Mocno działające na zabrudzenia powstałe w wyniku nalotów wapiennych, kamienia urynowego, kamienia kotłowego, rdzy produkty pozwolą na dokładne czyszczenie pomieszczeń WC, łazienek. Pozwoli to zachować sterylne warunki bez dużego nakładu pracy i wysiłku.

buzil chemia

Wysoka skuteczność i bezpieczeństwo

Środki buzil to nie tylko gwarancja doskonałej jakości, wydajności ale również pomoc w czyszczeniu i dbałość o bezpieczeństwo. Ten rodzaj chemii gospodarczej tworzy powłokę antypoślizgową, która jest niezbędna na śliskich powierzchniach, schodach. Ponadto nie pozostawia smug i ma przyjemny zapach. Można stosować je zarówno podczas mycia ręcznego jak i w myjkach mechanicznych. To duża wygoda i komfort stosowania. Polecamy każdemu, kto marzy o łatwym i efektywnym sprzątaniu nawet najbardziej zabrudzonych pomieszczeń. Z buzil czyszczenie nigdy nie było jeszcze tak łatwe!