Zabawa a rozwój malucha: mata edukacyjna Fisher Price

Zabawa a rozwój malucha: mata edukacyjna Fisher Price

24 października, 2017 Wyłącz przez AN

Mata edukacyjna Fisher Price to doskonały pomysł do połączenia zabawy z nauką. Takie maty wydają odgłosy, świecą na różne kolory i niejednokrotnie uczą dzieci np. alfabetu. Sprawdź, dlaczego są dobrym wyborem dla Twojego malucha!

Mata edukacyjna Fisher Price – parę informacji

Jest bardzo wiele rodzajów mat edukacyjnych Fisher Price. Mają różne kształty (na przykład samochodu, pieska czy też po prostu kwadratu) oraz różne motywy przewodnie (pianino, sala gimnastyczna, las równikowy i tak dalej). Każda z nich to jednak doskonały sposób, aby Twoje dziecko przez zabawę uczyło się czegoś nowego. Maty te pomagają dziecku rozwijać się manualnie, mają wiele przycisków i miejsc, za które dziecko może złapać – co rozbudza w dziecku ciekawość poznawczą. Dołączone do nich zabawki zwykle wydają różne odgłosy, grzechoczą i tym podobne – co rozwija słuch dziecka i jego reakcje na głosy. Maty przeznaczone dla starszych dzieci pomagają też w nauce literek czy cyfr. Mata edukacyjna Fisher Price to jak widać, doskonałe połączenie zabawy i nauki.

mata edukacyjna fisher price rain forrest

Jak wybrać swoją matę?

Matę edukacyjną Fisher Price możecie dobrać między innymi po wieku dziecka. Niektóre z nich ewidentnie nadają się dla kilkumiesięcznych dzieci, inne nawet dla kilkulatka. Dobrze jest dobrać odpowiednią, ponieważ każda z nich rozwija inne aspekty. Taka ucząca alfabetu na pewno będzie lepsza dla dziecka kilkuletniego. Dodatkowo możecie wybierać maty po preferencjach dzieci. Już dwuletnie dziecko szczegółowo powie Ci na przykład, że woli pieski niż kotki – dlatego dla niego doskonała będzie mata w kształcie psiaka. Poza tym możecie wybierać maty po cenie lub wielkości – zależnie od Waszych potrzeb. Taką matę dodatkowo wygodnie można przenieść – łatwo składa się w wygodnym pudełku z rączką.

mata edukacyjna fisher price fortepian

Mata edukacyjna Fisher Price to najlepszy wybór, jeśli chcesz, aby dziecko dobrze się rozwijało. A jednocześnie – czerpało z tego radość i dużo zabawy.