3 zabiegi, które odmłodzą Twoją skórę | Medycyna estetyczna Bochnia

3 zabiegi, które odmłodzą Twoją skórę | Medycyna estetyczna Bochnia

6 sierpnia, 2018 Wyłączono przez DB

Już od dawna nie jest sekretem,że polki postanowiły podążyć za modą z zachodu i zaczęły dbać o swój wygląd zdecydowanie lepiej niż kilka lat temu. W modzie jest zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna. Lubimy też zadbać o naszą cerę, włosy i paznokcie profesjonalnie wybierając się kolejno do kosmetyczki, masażystki czy specjalisty od medycyny estetycznej. Pochylmy się na moment nad tym ostatnim. Dziś przedstawimy Państwu 3 zabiegi, które wpłyną na młodszy wygląd naszej cery.

medycyna estetyczna bochnia

Mezoterapia Igłowa

Zabieg jest znany i popularny. Na czym polega? To wstrzykiwanie małych dawek kwasu hialuronowego lub/ i  specjalnego kompleksu polirewitalizującego, w problematyczne miejsca. Często wykorzystywany do pierwszych zmarszczek mimicznych – można wykonywać zabieg miejscowo (okolice oczu na przykład) bądź kompleksowo – na cały dekolt bądź inne partie ciała.

Wypełniacze

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego to podstawa podstaw w walce z upływającym czasem. Jako,że kwas hialuronowego to naturalna substancja, która utrzymuje odpowiedni stopień nawilżenia skóry, owy zabieg jest absolutnych hitem w dziedzinie medycyny estetycznej. Wykorzystywany jest do modelowania owalu twarzy.

Toksyna botulinowa typu A

Co to takiego? Bardziej znane jako preparaty Azzalure, Dysport i Botox. Toksyna botulinowa typu A jest naturalnie występującym białkiem bakteryjnym. Wykorzystywany od wielu lat przy nadpotliwości oraz skurczu powiek, zeza i nietrzymania moczu. Szeroko używana w medycynie estetycznej minimalizuje efekt starzenia się skóry, szczególnie jeżeli chodzi o twarz.

Medycyna estetyczna Bochnia to miejsce, gdzie wykonamy każdy z wyżej wymienionych zabiegów oraz wiele innych. Zaleceniem jest początkowa wizyta konsultacyjna,a następnie decyzja o zabiegu. Chcesz być piękna mimo swojego wielu? W XXI to możliwe !