Złoty pierścionek ze szmaragdem – niezapomniana pamiątka

Złoty pierścionek ze szmaragdem – niezapomniana pamiątka

6 sierpnia, 2018 Wyłączono przez JP

Szmaragd to kryształ, który zyskał ostatnio dużą popularność. W szczególności wśród narzeczonych, którzy chcą wybrać dla siebie coś niezwykłego i niecodziennego. Niepozorny kamień mieni się bowiem w słońcu i przyciąga spojrzenia. W szczególności gdy pojawia się w towarzystwie złota.

Szmaragd uwielbiany przez starożytnych

Zielony produkt pochodzący z grupy krzemianów nie jest nowością w branży jubilerskiej. Tysiące lat temu starożytni Persowie, Egipcjanie i Arabowie wykonywali pierwsze, prymitywne wyroby. Złoty pierścionek ze szmaragdem nie przypominał z pewnością krążka, który dziś spotkamy w sklepowej gablocie. Taka biżuteria to elegancki dodatek pełen szyku i dostojeństwa. Założysz go z okazji dużej gali. Potowarzyszy również przyjęciu w gronie najbliższych. Czy masz już swój wyjątkowy, złoty pierścionek ze szmaragdem?

Z diamentem czy ze szmaragdem? Wybieramy najlepszy złoty pierścionek

Panowie wciąż hołdują starej zasadzie, w myśl której im więcej karatów ma brylant, tym większy okazuje się entuzjazm przyszłej żony. Złoty pierścionek ze szmaragdem będzie idealnym podarkiem dla kobiet, które są pewne siebie i uwielbiają nietuzinkowe zdobienia. Elegancki dodatek, piękny i wyjątkowy, będzie przypominał Twojej lubej o wyjątkowej chwili zaręczyn. Spraw swojej lubej niewielki dodatek, który okaże się piękną pamiątką na długie lata małżeństwa i wspólnie spędzonych chwil. Rzadko spotykany kruszec jest również dobrym sposobem na wyrażenie uczuć dla wyjątkowej osoby. Pokaż bliskiej Ci osobie co czujesz i spraw jej ten niezwykle piękny podarek!